iPhone 13 mini vs iPhone 12

migration

Kilopat
Selam,

Şu an iPhone 7 kullanıyorum. iPhone 12 veya 13 mini telefonlarından birine geçmek istiyorum. Fiyatları aynı olmasa beni arada bıraktı. Tek belirgin farkı boyutları. Mini 5.4 inç iken 12 ise 6.1 inç. Hatta uzunluk ve genişlikleri de mm fark olsa da farklı. iPhone 7 kullanırken ekranım biraz daha büyük olsaydı demedim hiç. Şimdi mini de çentikte var. Daha önce eline bu telefonları almış varsa sizce çok problem olur mu boyutu? iPhone 7'den 13 miniye geçmiş biri cevaplarsa ekstra çok iyi olur :)

Teşekkürler.

Dostum iphone 11 kullanıcısıyım. Benim telefonda sürekli video, dizi, film izleme ya da oyun oynama gibi olaylarım yok. Cebime koysam zor sığıyor, arabada nereye koyacaksın ayrı mesele, bu sebeplerden dolayı bıkmış durumdayım. Yani anlatmaya çalıştığım, benim kişisel ihtiyaçlarıma göre "mini" almam gerekiyor ve bir daha alırsam mini alacağım. Ama senin büyük ekranla işin olur, daha şık gözüküyordur sana onu alırsın. Iphone 12,13 Mini, iphone 6,7,8 gibi seriler bence asıl telefon kavramını yansıtan cihazlar :)

Dostum iphone 11 kullanıcısıyım. Benim telefonda sürekli video, dizi, film izleme ya da oyun oynama gibi olaylarım yok. Cebime koysam zor sığıyor, arabada nereye koyacaksın ayrı mesele, bu sebeplerden dolayı bıkmış durumdayım. Yani anlatmaya çalıştığım, benim kişisel ihtiyaçlarıma göre "mini" almam gerekiyor ve bir daha alırsam mini alacağım. Ama senin büyük ekranla işin olur, daha şık gözüküyordur sana onu alırsın. Iphone 12,13 Mini, iphone 6,7,8 gibi seriler bence asıl telefon kavramını yansıtan cihazlar :)
iPhone 11'in kasası gerçekten kötü ve kaba. Bir ay kullandım telefonu cebine koyuyorsun sanki tablet taşıyorsun mesela iPhone 12'nin kasası çok daha güzel. Bende genelde Mini serisi modelleri daha çok beğeniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı