iPhone 13 mini vs iPhone 13 Pro

Hocam iPhone 13 5.1'di galiba.

Kusura bakmayın tam olarak anlayamadım demek istediğinizi.
Ekran boyutunu belirtmek istediyseniz 6.1" olması lazım. 13 Mini ise 5.4".
13 Pro Max kullanıyorum çok güzel ama aşırı ağır.

120Hz ekranı çok fark ediyor musunuz? Batarya ömrü çok iyi bir telefon diye biliyorum doğru mu?

120Hz ekranı çok fark ediyor musunuz? Batarya ömrü çok iyi bir telefon diye biliyorum doğru mu?
120Hz kesinlikle fark ediliyor ve muazzam bir şey gözüm daha az yoruluyor ve sayfaları kaydırmak rahatlatıcı bir his veriyor yüksek yenileme hızından dolayı. Telefonu daha dün aldım o yüzden batarya hakkında çok fazla yorumum yok ancak testlerde çok iyi olduğu ortada zaten benim deneyemim de şimdilik çok iyi.

Ben iPhone 13 kullanıyorum ve miniyle olan fark batarya ve ekran yanlış hatırlamıyorsam. Mininin bataryası kötü değil hatta 12’den iyi. Pro’nun artıları batarya, kamera ve 120 Hz. iPhone 13’ün kamerası baya iyi zaten kamerayı pek kullanmıyorum demişsiniz aslında bu işler için mini de çok yeterli ama ben ekran küçük istemiyorsanız Pro diyorum. Mini ve normal model karşılaştırmasında ise aynı şekil ekran sorun değilse 13, zaten miniyle pek fark yok.

Hocam size eksikliğini henüz hissettirmez ama eğer ki bir süre kullanırsanız 60 Hz'e geçmek istemeyeceksiniz. Bataryayı daha fazla tüketiyor ama çoğu kişiye göre buna değer.

Eğer ki 120 Hz ekrani deneyimlemezseniz eksikliğini hissedeceğinizi düşünmüyorum.

Ekran boyutunu belirtmek istediyseniz 6.1" olması lazım. 13 mini ise 5.4".

60tan 120'e geçerseniz farkı hissedersiniz zaten Pro Motion ekran var yani Hz kullanıma göre 10 ile 1 arasında geziyor o yüzden de pil verimli kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı