iPhone 13 mü, 25k toplama sistem mi?

Miguel5

Femtopat
Daha fazla  
Hocalarım iyi Sosyaller. Oncelikle yadirgamamaniz icin ikisinin birbirnden çok farklı katogoriler olduğunun farkındayım. Yazın 4 aylik tatilden faydalanip çalışacağım ve aklımda 25k civari sistem toplamak vardı (PS4 Pro sahibiyim ve neredeyse cogu oyunu bitirdim) cogu hikayeli oyunu keyifle oynadım ama arkadaşlarımın PS4'u olmadığından yalniz kaldim Online oyunlara açım, o yüzden sistem toplamayı düşündüm. Ama bir yandan da bu sene universiteye geçeceğim ve 4 senelik A51i değiştirip iPhone tatma fikride kafama yatmadı değil açıkçası. Toplama sistemi de ayni şehre üniversite cikmazsa yanima alamayacağım icin eksi bir durum su anlik.
Sizce hangisi daha makul?

iPhone tatmak diye saçma bir tabiri kenara bırakın derim önce. İyi Android'lerden farklı bir tadı yok.

Telefon yetiyorsa sistem daha mantıklı. iphone 13 zaten kötü bir cihaz o paraya.
Doğru diyorsunuz hocam telefonum idare ediyor suanlik ama baya kotu sekilde kırıldığı için farkını hissediyorum o yüzden geçmişken iphone mu geçsem hesabi dusundum

O fiyata S23 alırsanız gayet güzel bir deneyim olur. Apple olunca uçmayacak kaçmayak. Sorunun cevabı ise sistem dizmek bence. Telefonla çok uğraşıyorsanız telefon derim de belirtmemişsiniz.

Hocam sistem dizmek daha mantıklı zaten ama Online dışında yeniden oynayacağım pek oyun yok çünkü PS4'te cogu oyunu bitirdim o yüzden ikilemdeyim. Bir de ek olarak universitede eve cikmam pek mumkun gozukmediginden yakin yer cikmazsa sistem evde yatsinda istemem.

Eğer telefonun kullanılamayacak seviyedeyse S22 satın alabilirsin. O bütçede iPhone 11 almak bana göre mantıksız. Senin yerinde olsam 20k civarına sistem dizerdim kalan parayı da elimdeki telefonu satıp parasıyla birleştirir 2.el F/P bir telefon bakardım.

Hocam sistem dizmek daha mantıklı zaten ama Online dışında yeniden oynayacağım pek oyun yok çünkü PS4'te cogu oyunu bitirdim o yüzden ikilemdeyim. Bir de ek olarak universitede eve cikmam pek mumkun gozukmediginden yakin yer cikmazsa sistem evde yatsinda istemem.
Üniversiteye de gidecekseniz telefon değiştirin o zaman. Ben A53 kullanırken kafayı yiyordum A51 çok daha kötü seviyededir. Tabii iş görüyorsa yine yeterli ancak üniversite işinden dolayın telefon daha mantıklı gibi. iPhone 13 pahalı ve fiyatına göre kötü bir telefon. İlla Apple isteniyorsa alınabilecek bir cihaz ama emin ol S serisi bir Samsung ile ciddi fark yaşamazsın. O fiyata S24 alabilirsin mesela iPhone 13 fiyatına kamerada işlemcide ekranda daha iyi olur. Çok telefon lazım değil diyorsan S22 alabilirsin ama pili pek gitmiyor.

Geri
Yukarı