iPhone 13 mü, 25k toplama sistem mi?

Üniversiteye de gidecekseniz telefon değiştirin o zaman. Ben A53 kullanırken kafayı yiyordum A51 çok daha kötü seviyededir. Tabii iş görüyorsa yine yeterli ancak üniversite işinden dolayın telefon daha mantıklı gibi. iPhone 13 pahalı ve fiyatına göre kötü bir telefon. İlla Apple isteniyorsa alınabilecek bir cihaz ama emin ol S serisi bir Samsung ile ciddi fark yaşamazsın. O fiyata S24 alabilirsin mesela iPhone 13 fiyatına kamerada işlemcide ekranda daha iyi olur. Çok telefon lazım değil diyorsan S22 alabilirsin ama pili pek gitmiyor.

O paraya S23 yok, 24 nasıl alacak?

Üniversiteye de gidecekseniz telefon değiştirin o zaman. Ben A53 kullanırken kafayı yiyordum A51 çok daha kötü seviyededir. Tabii iş görüyorsa yine yeterli ancak üniversite işinden dolayın telefon daha mantıklı gibi. iPhone 13 pahalı ve fiyatına göre kötü bir telefon. İlla Apple isteniyorsa alınabilecek bir cihaz ama emin ol S serisi bir Samsung ile ciddi fark yaşamazsın. O fiyata S24 alabilirsin mesela iPhone 13 fiyatına kamerada işlemcide ekranda daha iyi olur. Çok telefon lazım değil diyorsan S22 alabilirsin ama pili pek gitmiyor.
Hocam S serisini bende seviyorum dediginiz gibi oda olabilir aslında, ps4 durumu olmasa kesinlikle Pc toplarım ama işte üniversite durumu sıkıntı marmara cikmazsa pc evde yatar . O nedenle gönlüm telefona kayıyor. Fanboylugundan degilde iste bi deneyelim hesabi dusunmustum , S serisini daha detayli araştıracağım teşekkürler

O paraya S23 yok, 24 nasıl alacak?
Hocam para limiti pcde 25k dedim, telefonda 30lu olabilir sistemi ps4ten dolayi telefona nazaran düşük tutma sebebim sadece rekabetçi oyunlar girmeyi dusunmemden kaynaklı hikayeli oyunlarla pek işim kalmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı