iPhone 13 ön sipariş nereden verilmeli?

yiğit .oze

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Yeni çıkacak olan iPhone 13'un 128 GB'lik modelini on sipariş vereceğim ama 2 yer arasında kaldım. Ya Apple Store'un internet sitesinden ya da Vatan Bilgisayar'ın mağazasından on sipariş vereceğim. Tereddütleri ise Vatan Bilgisayar ürün için bir iade politikasının olmaması yani sıra bazen kayıtsız ürün çıkabiliyor diyorlar Apple Store içinse kargo konusunda endişelerim var siz ne önerirsiniz?

Apple'da kargolar geç geliyor diye duymuştum ama en güvenilir ve sıkıntısız yer orası. Tavsiyem kendi sitesinden almanız.

Apple'da kargolar geç geliyor diye duymuştum ama en güvenilir ve sıkıntısız yer orası. Tavsiyem kendi sitesinden almanız.

Vatan hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Hepsiburada öneririm.

Daha once Hepsiburada'dan alışveriş yapmadim. Bu 2 seçeneği söylememin nedeni ise birinin fiziksel mağaza olması diğerinin ise orijinal sitesi olması. Bu ikisinin arasında hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu zamana kadar Vatan'dan kayıtsız ürün çıkıyor diye bir şeyi ilk kez sizden duyuyorum. Türkiye'nin en büyük 2-3 teknoloji mağazasından birisi Vatan Bilgisayar. Ben kayıtsız bir satış yapacaklarını düşünmüyorum. Ancak alımda alışveriş kredisi seçeneği kullanmayacaksanız elbette ki Apple'dan almak çok daha mantıklı olur.

Merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Yeni çıkacak olan iPhone 13'un 128 GB'lik modelini on sipariş vereceğim ama 2 yer arasında kaldım. Ya Apple Store'un internet sitesinden ya da Vatan Bilgisayar'ın mağazasından on sipariş vereceğim. Tereddütleri ise Vatan Bilgisayar ürün için bir iade politikasının olmaması yani sıra bazen kayıtsız ürün çıkabiliyor diyorlar Apple Store içinse kargo konusunda endişelerim var siz ne önerirsiniz?
Hocam bence en iyisi kendi sitesi bi sıkıntı çıkarsa daha iyi destek alabiliyorsunuz falan bence kargoyu daha uzun süre bekleseniz bile kendi sitesi daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı