Çözüldü iPhone 13 Pro, iTunes'da gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zurnadürüm

Kilopat
Makaleler
22
Daha fazla  
iTunes'da şöyle bir sorun oldu. Normalde müzik tuşunun yanında telefon logosu olmalı ama bende yok. Bu yüzden iPhone'umu bağlayamıyorum. Nasıl çözerim?

1661624212701.png

iOS 16, iPhone 13 Pro, bilgisayardaki iTunes sürümü 12.

Çözüm
@Phernidae ilk söylediklerin en gücel olanı. Zaten altta yazdım eğer okuduysan. Yeniden başlatmak işe yaramıyor. ITunes'ı Apple sitesinden indirdim.
Sorunu kablo almakla çözdüm. Ağ üzersinde sorun var sanırım ağ yoluyla algılamıyor telegonu. Ama kablo tüm sorunu çözdü.
iTunes'da şöyle bir sorun oldu. Normalde müzik tuşunun yanında telefon logosu olmalı ama bende yok. Bu yüzden iPhone'umu bağlayamıyorum. Nasıl çözerim?

Eki Görüntüle 1497959

iOS 16, iPhone 13 Pro, bilgisayardaki iTunes sürümü 12.
Bende de aynı sıkıntı var İTunes telefonu algılamıyor.

Her şeyden önce iTunes'ta ve iPhone'da güncelleme kontrolü yapın ardından iki cihazı da yeniden başlatıp tekrar deneyin. Sorun hala devam ederse eğer iTunes'u Microsoft Store'dan indirdiyseniz aygıt yöneticisine girip oradan taşınabilir cihazlar sekmesinden "Apple iPhone"u bulup sağ tıklayıp sürücüsünü güncelleyebilirsiniz.

@Phernidae ilk söylediklerin en gücel olanı. Zaten altta yazdım eğer okuduysan. Yeniden başlatmak işe yaramıyor. ITunes'ı Apple sitesinden indirdim.
Sorunu kablo almakla çözdüm. Ağ üzersinde sorun var sanırım ağ yoluyla algılamıyor telegonu. Ama kablo tüm sorunu çözdü.

Çözüm

Konunun altında son yazdığınız hariç 3 mesaj var ve yalnızca biri size ait onda da son mesajınızda belirttiğinizi söylediğiniz bilgiler yok maalesef. Mesajları okuyorum yani siz yazdığınızı düşünmüş olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı