iPhone 13 Pro kamerası kötü görüntü veriyor

RETGEX

Decapat
Daha fazla  
Daha 1 hafta önce iPhone 13 Pro aldım. Servis geçmişi yok bilinmeyen parça yok telefon tertemiz. Kozmetiğinde sıkıntı yok ama kamerası çok kötü çekiyor. Kardeşimde iPhone 12 mini var ve onun kamerası çok daha iyi. Sorun neden kaynaklı bir ayar mı yapmam gerekiyor?

Daha 1 hafta önce iPhone 13 Pro aldım. Servis geçmişi yok bilinmeyen parça yok telefon tertemiz. Kozmetiğinde sıkıntı yok ama kamerası çok kötü çekiyor. Kardeşimde iPhone 12 mini var ve onun kamerası çok daha iyi. Sorun neden kaynaklı bir ayar mı yapmam gerekiyor?

Garantisi var mı hocam sizi korkutmak istemem ama kozmetiğinde bir sıkıntı olabilir fener ışığı altında karanlık ortamda bakın.

Ayarlar>kamera>biçimlerden yüksek verimliliğe al.

Telefonu ikinci el olarak mı aldınız yoksa sıfır mı? Maalesef artık bilinmeyen parça uyarılarını bir şekilde atlatabiliyorlar.

Bir de hocam:
Ayarlar>fotoğraflar>full HDR görüntüyü kapatıp dener misin?

Değişmedi maalesef.

Telefonu ikinci el olarak mı aldınız yoksa sıfır mı? Maalesef artık bilinmeyen parça uyarılarını bir şekilde atlatabiliyorlar.

Telefoncu tanıdık aslında 4 yılda 9-10 tane telefon değiştirdim hepsini ondan aldım. Bazen 2-3 bin TL eksiğim olmasına rağmen al sonra ödersin falan diyordu. samimiyiz yani böyle bir şey yapıcağını zannetmiyorum.

Geri
Yukarı