iPhone 13 Pro Max IMEI kaydı nasıl yapılır?

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Amerika'dan iPhone 13 Pro Max aldım ve elime ulaştı. Çift simi var biri fiziksel diğeri ise e-SIM olmak üzere. Birkaç sorum olacak size birincisi şu an simi takarsam kaç gün kullanabiliyorum? İkincisi kayıt ettirmem için yurt dışına çıkmak lazım ama ben daha çıkmadım ocak gibi çıkacağım SIM kartı şu an taksam bir sıkıntı olur mu? Üçüncüsü Gürcistana gideceğim kimlik ile geçeceğim sınırdan (pasaportumda var) kimliğimin üzerine kayıt ettirebiliyor muyum? Son olarak telefonu kayıt ettirme sürem ne kadar simi taktıktan sonra?

Merhabalar Amerika'dan iPhone 13 Pro Max aldım ve elime ulaştı. Çift simi var biri fiziksel diğeri ise e-SIM olmak üzere. Birkaç sorum olacak size birincisi şu an simi takarsam kaç gün kullanabiliyorum? İkincisi kayıt ettirmem için yurt dışına çıkmak lazım ama ben daha çıkmadım ocak gibi çıkacağım SIM kartı şu an taksam bir sıkıntı olur mu? Üçüncüsü gürcistana gideceğim kimlik ile geçeceğim sınırdan (pasaportumda var) kimliğimin üzerine kayıt ettirebiliyor muyum? Son olarak telefonu kayıt ettirme sürem ne kadar simi taktıktan sonra?

120 gün kayıtsız kullanabiliyorsunuz.
Kimlik üzerine kayıt olmuyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı