iPhone 13 Pro Max vs iPhone 14 Pro

Hocam 2016 da çıkmış iPhone 7 bile iOS 15 güncellemesine kadar aldı
Ben de onu diyorum güncel cihaz almak bin kat daha mantıklı. Ben şahsen Max serisini sevmiyorum. Telefon tablet gibi büyük olmamalı.

14 Pro genel olarak daha iyi bir cihaz ama A16 Bionic biraz sıkıntılı bir işlemci. 14 Pro bazen ısınma sorunları yaşatabiliyor. Stabil değil.

Ama öyle yani 🤠. iPhone 14 Pro alsın iPhone 13'e göre bir sene yazılım desteği alır ek olarak. Ama şimdi 1 ay içinde yeni iPhone modelleri tanıtılacak. iPhone 14'de 1 sene öncesinden kesilecek yazılım desteği iPhone 15'e göre. Çöpdroid gibi 1-2 sene destek vermiyor Apple yani o da var da işte verdi mi tam olarak 5-6 sene veriyor iOS güncellemesini. Modern iPhone almak bin kat daha mantıklı. Çentik konusunda ise insan alışır. iPhone X'e geçerken de millet aynı duyguları söylüyordu sonra alıştılar.
Güzel dostum fanboyluk tehlikeli bir şey. Beğenmediğin yönler olabilir Android cephesinde ama çöp diyemezsin. Android cephesinde en dişli rakibi Samsung en az 5 sene güncelleme desteği sözü veriyor. 2011 de yaşamıyoruz 2023 yılında yaşıyoruz. Bende iPhone kullanıyorum ama gidip karşı tarafa çöp demiyorum çünkü o tarafında kendince güzellikleri var. Fanboyluktan vazgeçin, akıllı bir tüketici olun. Objektif düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı