iPhone 13 Pro Max yavaş şarj olmaya başladı

ruffneckx

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Arkadaşlar 20W şarj aletim var yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bir problemim yoktu. Dün iOS güncellemesi yaptım ve şarjda yavaşlama olduğunu tespit ettim güncellemeden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama 2 dakika da %1 artıyor veya şarj da kullanırken artmıyor düşüyor buna nasıl bir çare bulabilirim?

Arkadaşlar 20W şarj aletim var yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bir problemim yoktu. Dün iOS güncellemesi yaptım ve şarjda yavaşlama olduğunu tespit ettim güncellemeden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama 2 dakika da %1 artıyor veya şarj da kullanırken artmıyor düşüyor buna nasıl bir çare bulabilirim?
Çözümünü buldun mu bende de aynı şekil şuan

Ben de 2 yıldır 13 Pro Max kullanıyorum ve aman aman pil azalışı görmedim. Pil konusunda bu kadar sağlam telefon nasıl şarjda pili gidiyor anlamadım. Beta iOS güncellemeleri geliyordu ben bile kestim artık. iOS 17 maalesef kötü biraz.

Ben de 2 yıldır 13 Pro Max kullanıyorum ve aman aman pil azalışı görmedim. Pil konusunda bu kadar sağlam telefon nasıl şarjda pili gidiyor anlamadım. Beta iOS güncellemeleri geliyordu ben bile kestim artık. iOS 17 maalesef kötü biraz.
Dostum seni Allah gonderdi bana yardımcı olabilir misin? Telefon hakkında

Senin cihazın 0' dan 100e ne kadar sürede şarj oluyor ?

Son düzenleme:
Dostum seni Allah gonderdi bana yardımcı olabilir misin? Telefon hakkında.

Attığım görseldeki kısımları kontrol ederseniz sevinirim. 1. olasılık pil ayarlarından iyileştirilmiş pil şarjı, 2. olasılık pil sağlığının çok düşük olması, 3. olasılık şarj aletinizin eskimesi veya bozulması (ben Samsung'un kullanıyorum orijinal öneririm), 4. olasılık ise gerçekten güncelleme yüzünden olması. Güncelleme sürümünü düşürebiliyorsunuz diye biliyorum bilgisayar aracılığı ile araştırabilirsiniz son çare olarak. Ama önce ilk 3. olasılıkları kontrol edin.

Senin cihazın 0'dan 100e ne kadar sürede şarj oluyor?

Vallahi ben pek telefon kullanan birisi değilim. Ondan %70 taş çatlasa oluyor günlük. Akşam koyuyorum %100 oluyor hemen. Bu telefonun pili kolay kolay bitmiyor. Başta 8-9 saat dayanıyordu fakat şu an 6-7 sanırsam. Günde 2-3 saat taş çatlasa kullanıyorum öyle diyeyim.

Dosya Ekleri

• IMG_1396.png
    IMG_1396.png
    64,2 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_1395.png
    IMG_1395.png
    115,4 KB · Görüntüleme: 17
Attığım görseldeki kısımları kontrol ederseniz sevinirim. 1. olasılık pil ayarlarından iyileştirilmiş pil şarjı, 2. olasılık pil sağlığının çok düşük olması, 3. olasılık şarj aletinizin eskimesi veya bozulması (ben Samsung'un kullanıyorum orijinal öneririm), 4. olasılık ise gerçekten güncelleme yüzünden olması. Güncelleme sürümünü düşürebiliyorsunuz diye biliyorum bilgisayar aracılığı ile araştırabilirsiniz son çare olarak. Ama önce ilk 3. olasılıkları kontrol edin.
Pil ayarlarından iyilestirilmiş pil şarjını kapatıp deneyeyim mi ve benim de pil sağlığı 85, İphone 11 in şarj aletiyle de denedim yine yavaş şarj oluyor 3 saatte ancak doluyor

Pil ayarlarından iyilestirilmiş pil şarjını kapatıp deneyeyim mi ve benim de pil sağlığı 85, iPhone 11'in şarj aletiyle de denedim yine yavaş şarj oluyor 3 saatte ancak doluyor

Apple'a baktığımda 1.30 saatte şarj olması lazım 20W ile. Ayrıca telefon şarj olurken arkada bir şey çalışıyor olabilir. Uygulama kullanımınıza bakın.

Geri
Yukarı