iPhone 13 Pro renk tavsiyesi

12'nin mavisi çok güzeldi, fakat 13'deki mavi tonu biraz farklı. Siyah kalıyor seçenek olarak ama o da çok koyu. Fakat Pro'nun grafit tonu bence çok güzel. Uzay grisine benziyor ki şahsen en sevdiğim renklerden biri. Gümüş ve altın güzel değil bence. Eğer yeşile özel bir ilgi varsa o da tercih edilebilir. Fakat biraz farklı bir ton olduğundan herkesin zevkine uymaz. Mavi de güzel ama bence fazla açık. Ayrıca renk seçerken kullanacağım kılıf kombinini de düşünürüm. Bu konuda siyah pek çok kılıf rengine uyar. Fakat siz şeffaf kılıflı istediğinizi söylemişsiniz, o durumda mavi de güzel olabilir. İnternette şeffaf kılıflı sierra mavisi fotoğrafları var. Bence güzel duruyor.

Kesinlikle katılıyorum 12 Pro modelindeki gibi koyu bir mavi tonu olsaydı onu seçerdim. Dediğiniz gibi grafit alıp garantici olacağım sanırım, diğer türlü maviyi seçip pişman olursam çok uzun bir süre telefon değiştirmeyeceğim için sıkıntı olur benim için

Bakın renk gibi şeyleri kendiniz karar vermeniz gerekiyor buradaki insanlara göre değil kendi seçimlerinizi kendiniz yapmalısınız, bizim telefonumuz değil sizin telefonunuz buradaki herkes en sevdiği renk neyse onu söyleyecek.
Öncelikle yanıtınız için teşekkürler , zaten direkt buradaki yanıta göre almayacağım cihazı fakat deneyim için soruyorum buraya , örneğin 13 gece yarısı modelinde seffaf kılıf kullanığınızda çok fazla parmak izi belli ediyor, bu sorun açık tonlarda yok , bu tarz deneyimler çok yardımcı oluyor, iyi forumlar.

Geri
Yukarı