iPhone 13 Pro şarj kablosu ısınıyor

Samet Kırıcı

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Merhaba, iyi günler,
iPhone 13 Pro kullanıyorum fakat şarja takdığımda şarj kablosunun Lightning ucu ısınıyor. El yakacak şekilde değil fakat ısı var. Yani normal mi yoksa bir sorun var mı?
Orijinal kablo bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi günler,
iPhone 13 Pro kullanıyorum fakat şarja takdığımda şarj kablosunun lightning ucu ısınıyor. El yakacak şekilde değil fakat ısı var. Yani normal mi yoksa bir sorun var mı?
Orijinal kablo bu arada.

13 Pro kutu içeriğindeki kabloyumu kullanıyorsunuz.

Merhaba, iyi günler,
iPhone 13 Pro kullanıyorum fakat şarja takdığımda şarj kablosunun lightning ucu ısınıyor. El yakacak şekilde değil fakat ısı var. Yani normal mi yoksa bir sorun var mı?
Orijinal kablo bu arada.

Kanka sana söyle diyeyim evine gelen voltaj bile çok yüksek olabilir. Voltaj düşürücü prizle denemeni öneriyorum. iPhone'undan olmak istemezsin değil mi? Adaptörü değiştirmeye de özen göster ondan bile problem olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir kablo denediniz mi?
Hayır Spigen markasına ait şarj makinesi kullanıyordum 11 de fakat şuan orjinal olsun diye Apple şarj kablosu ve başlığını kullandım

13 Pro kutu içeriğindeki kabloyumu kullanıyorsunuz.
Evet kutu içeriğinden çıkan kablo

Kanka sana söyle diyeyim evine gelen voltaj bile çok yüksek olabilir. Voltaj düşürücü prizle denemeni öneriyorum. iPhone'undan olmak istemezsin değil mi? Adaptörü değiştirmeye de özen göster ondan bile problem olabilir.
Adaptörde bir ısınma sorunu yok yani sadece kabloda lightning kısmında var ama okadar yüksek bi ısı değil daha ufak bir ısı var başka şarj aletlerinide takıyorum voltajda sorun olduğunu düşünmüyorum

Geri
Yukarı