iPhone 13 replika kılıf nereden alınır?

Zenvoy

Hectopat
Daha fazla  
Apple'ın iPhone 13 için olan silikon kılıfları hoşuma gidiyor fakat kılıfa o kadar para vermek istemiyorum. Replikasını nereden alabilirim?

Replika Apple kılıfı satan Instagram sayfaları var, veya bildiğiniz bir telefoncuya gidip de alabilirsiniz. Ya da Trendyol gibi sitelere girip Apple kılıf yazmanız yeterli, ucuza güzel kılıflar satılıyor.

Herhangi bir telefoncudan. Sonuçta alacağın ürün replika. Neden bu tarz konular açılıyor anlamıyorum. Orijinal ürün için satıcı isteseniz anlarım da sonuçta replika. Çoğu otalama aynı kalitedir büyük ihtimal.
Hocam nereden alacağımı bilsem bu konuyu açmazdım. Telefonculara sordum satmıyoruz dediler.

Yanlış anlamayın fakat 22.000₺ bandındaki bir cihazı kullanabilecek seviyede iken, kılıfta ucuza kaçmanın mantığı nedir?

Yanlış anlamayın fakat 22.000₺ bandındaki bir cihazı kullanabilecek seviyede iken, kılıfta ucuza kaçmanın mantığı nedir?
Hocam orijinalini alsam da uzun bir süre gideceğini sanmıyorum. Verdiğim paranın hakkını verecekse sorun değil fakat 6-7 ayda sorun çıkartacaksa neden bir kılıfa o kadar para vereyim ki.

Hocam orijinalini alsam da uzun bir süre gideceğini sanmıyorum. Verdiğim paranın hakkını verecekse sorun değil fakat 6-7 ayda sorun çıkartacaksa neden bir kılıfa o kadar para vereyim ki.

Madem öyle, sizde resmi Apple ürününün kalitesine denk ve daha uygun fiyatlı olan Spigen'e bakın hocam. Gayet başarılı modelleri bulunuyor.

Geri
Yukarı