Replika kılıf alınır mı?

110000117998525.jpg

100 liraya en f/p kılıf. Aksini iddia eden etmesin. 8 Plus'ı canavar gibi koruyor. Sararmıyor da.

Daha mantıklı, sağ olun.

Ben güzel durandan istiyorum, 13 Pro Max.

Hocam bu bence gayet iyi duruyor ama bir bakın isterseniz. Attığım hem şeffaf gibi telefonuda gösteriyor ayrıca Spigen kılıflar telefonu tank gibi koruyor Spigen kullanıp da telefonuna zarar gelen görmedim.
Kılıfta Spigen'den kaliteli marka bulabileceğinizi sanmıyorum malzeme ele alınca malezeme kalitesi hissediliyor.

110000117998525.jpg

100 liraya en F/P kılıf. Aksini iddia eden etmesin. 8 Plus'ı canavar gibi koruyor. Sararmıyor da.

Allah için böyle kılıf olmaz olsun, hiç sevmem böylelerini sade renklide olabilir. Telefonum siyah.

Hocam bu bence gayet iyi duruyor ama bir bakın isterseniz.Attığım hem şeffaf gibi telefonuda gösteriyor ayrıca spigen kılıflar telefonu tank gibi koruyor spigen kullanıpta telefonuna zarar gelen görmedim
Kılıf güzel

110000117998525.jpg

100 liraya en F/P kılıf. Aksini iddia eden etmesin. 8 Plus'ı canavar gibi koruyor. Sararmıyor da.

Burada o kamerayı kapatan kamerayımı koruyor?

Allah için böyle kılıf olmaz olsun, hiç sevmem böylelerini sade renklide olabilir. Telefonum siyah.

Böyle kılıf olsun esas. Kaç kez değişik kılıflar kullandım, verdiğim paraya değen tek kılıf bu oldu. Kamerayı koruyor evet. Çekip açıyorsun ya da kapatıyorsun. Çeşitli renkleri var araştır. Ben siyah renge siyah kullanıyorum.

Kılıf güzel.

Hocam bütçeniz yeterse düşünmeden alın sonuçta telefonun pahalı bir telefon hem korumuş olursunuz hem de 1000 TL kadar uçuk değil fiyatı.

Daha iyi mi dersin?

Bence çok da iyi değil bende kullanmıştım o kaydırma yeri bir süre sonra iz bırakıyor ve kayması zorlaşıyor ve benimki sararmıştı hepsinde sararma olur mu bilmem ama.

Daha iyi mi dersin?
Zamanında çok iyi fiyatlara aldığım hiçbir kılıftan memnun olmadım. Şu anki piyasada da bir kılıfa vereceğim en fazla para 50-70 lira olur. Çünkü daha fazlası da kolayca dağılıyor. Verdiğim paraya değmiyor. Telefonu düşüren biri de değilim ama şu an düşse bu kılıf çok rahat her açıdan kamerayı da telefonu da korur.

13 Pro Max'im varsa zaten 1000 TL verecek gücümde vardır.

Usta o zaman al Spigen işte Apple'nin orijinal kılıflarında bir olayı yok oda sararıyor ve çok da iyi korumuyor kimse sorarsanız sorun Spigen acayip kaliteli.

Attığım linkteki kılıfın açıklamalarını okuyun zaten özelliklerini anlatıyor.

1677597484424.png

Dediğim koruma olayı buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı