iPhone 13 şarj olurken ısınıyor

Yoğun kullanıyorum ama yoğun telefon kullanmakla pek de ilgisi yok çünkü şarj esnasında olan durum bu. Yoğun kullanımda elbette pil ısınacaktır pilin soğumasını beklemeden direkt şarja taktığınızda belki bu uyarı verir o zaman.

S23 Ultra'da ve evdeki iki Xiaomi'de böyle bir ısınma ve uyarı ile karşılaşmıyorum 😀

S24 ultradaki buhar odası büyük olmasına rağmen 15 Pro Max ile araaında önemli bir fark yok ama

Güncellemelerle düzeltilecektir. İşlemcisi verimsiz değil çünkü. Apple sözde düzeltecekti ama nerde? Düzeltmediler.

S23U'ya lafımız yok zaten de ben IPhone'dan bahsediyordum ne ara Android cihazlara geldi konu?

Diğer cihazlarda böyle bir sorun olmaması iPhone'nin bu anlamda kötü olduğunun bir kanıtıdır.

Aradaki bağlantıyı kurabilecek seviyede olduğunu düşündüm 🙂

Diğer cihazlarda böyle bir sorun olmaması IPhone'nin bu anlamda kötü olduğunun bir kanıtıdır.

Aradaki bağlantıyı kurabilecek seviyede olduğunu düşündüm 🙂

Ben bağlantıyı kurabilecek seviyedeyim anladım zaten dediğini de ama tekrar mesajına dönüp bakarsan durduk yere kendi cihazlarını övmüşsün gibi imajı var. O yüzden dedim :)
iPhone bu anlamda kötü son derece katılıyorum.

Mesela bu büyük bir sorun. Ha, sizin cihazınızda sorun yok. Klasik iPhone sorunu diyelim biz buna 🙂

Buna alışmanız lazım. Yazın daha fazla sıkıntı olacak. Güneş altında ağır işlemler yapmamaya dikkat edin.

Ha bu arada bunlar tecrübedir. Uzun bir süre iPhone 13 Pro Max ve iPhone 11 Pro kullandım, oradan bilirim. İki cihazdanda ısı açısından nefret etmiştim 🙂 14 Pro Max'ta kullandım lakin o biraz daha serindi.
iPhone ile ne alakası var bu durumun? Şarj olurken herhangi bir cihazın ısınması kadar normal bir şey yok. Hele ki hızlı şarj ile beraber.

iPhone ile ne alakası var bu durumun? Şarj olurken herhangi bir cihazın ısınması kadar normal bir şey yok. Hele ki hızlı şarj ile beraber.

Olay uyarı vermesi. Şarjda iPhone dışında uyarı veren telefon görmedim ve iPhone'lerin ısındığını inkar edemezsiniz.

Olay uyarı vermesi. Şarjda iPhone dışında uyarı veren telefon görmedim ve iPhone'lerin ısındığını inkar edemezsiniz.
Şarjdayken keyfi uyarı vermiyor zaten :D? iPhone’lar ile alakalı bir durum yok. Şarjdayken her cihaz ısınır belli bir seviyede.

Şarjdayken keyfi uyarı vermiyor zaten :D? iPhone’lar ile alakalı bir durum yok. Şarjdayken her cihaz ısınır belli bir seviyede.

O sırada kullanılmamasına rağmen şarjda uyarı veren, görüntülü konuşmada ve dışarıda ağır kullanımda ısıdan ekran parlaklığı kısan, ağır oyun oynanmaya başlayınca çıplak elle tutulamayacak derecede ısınan iPhone 🙂

O sırada kullanılmamasına rağmen şarjda uyarı veren, görüntülü konuşmada ve dışarıda ağır kullanımda ısıdan ekran parlaklığı kısan, ağır oyun oynanmaya başlayınca çıplak elle tutulamayacak derecede ısınan iPhone 🙂
Cihaz şarjdayken kurcalanmaz zaten :). Normal olanı budur. Hele ki geçen yaz hem Android hem de iOS cihazlarda gördüm bunu. Hater olmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı