iPhone SE 2020 şarj olurken ısınıyor

Merhabalar. iPhone SE 2020 kullanıyorum. 20W hızlı şarj adaptörü ile ve kutudan çıkan kablo ile şarj ediyorum. Ortalama 1 saatte şarj oluyor ve 8 saat ekran süresiyle %20'ye iniyor. %80'e kadar şarj olurken çok ısınıyor, %80'den sonra şarj olma hızı ve sıcaklık azalıyor. Telefona zarar verir mi?

Orijinal kablo ve adaptörü kullanıyorsan sıkıntı olmaz. Ayrıca telefonlar şarj olurken zaten ısınırlar ama eline aldığın zaman el değmeyecek kadar aşırı ısınıyorsa problem vardır. Ne kadar çok ısınıyor telefon normal derecede mi?

Şarj aletin orijinal mi? Ayrıca prizden gelen elektrikten de olaiblir. Kardeşime de aldık. Orijinal şarj aleti sipariş ettik. Şarjda oyun oynarken bile ısınma olmadı.

Orijinal kablo ve adaptörü kullanıyorsan sıkıntı olmaz. Ayrıca telefonlar şarj olurken zaten ısınırlar ama eline aldığın zaman el değmeyecek kadar aşırı ısınıyorsa problem vardır. Ne kadar çok ısınıyor telefon normal derecede mi?
Her ikisi de orijinal. El değemeyecek kadar değil ama telefonumu bu kadar ısındığını sadece şarjda görüyorum. Hiç oyun oynamadım oyunda da oluyordur belki.

Her ikisi de orijinal. El değemeyecek kadar değil ama telefonumu bu kadar ısındığını sadece şarjda görüyorum. Hiç oyun oynamadım oyunda da oluyordur belki.
Söylediğim gibi çok aşırı ısınmıyorsa problem olmaz. Ne kadar ısındığını benim anlamam mümkün değil o yüzden normal mi diye soruyorum sıcaklık için.

Bende de aynı telefon var PUBG çok aşırı oynuyordum eskiden telefon yanıyordu resmen uyarı veriyordu çok ısındı diye. Bende sildim PUBG'yi artık oynamıyorum.

Geri
Yukarı