iPhone 13 şarjının bitmesi sorun olur mu?

İphone bu hocam. Şarjınız uzun yola çıktığınızda yolun yarısı gelmeden biterse şaşırmayın. Hatta benden bir tavsiye, yanınıza nerede olursa olsun 10BİN mah'lık bir powerbank ve kablo alın. İphone şarjı fena hızlı tükeniyor.
Yeni modeller öyle değil. İphone 6 falan kullanmıyorsan veya SE modellerini kullanmıyorsan şarj olayı çoktan kapandı. 12 Pro Max kullanıyorum yoğun kullanmama rağmen 1.5-2 gün civarı rahatlıkla götürüyor.

Yeni modeller öyle değil. İphone 6 falan kullanmıyorsan veya SE modellerini kullanmıyorsan şarj olayı çoktan kapandı. 12 Pro Max kullanıyorum yoğun kullanmama rağmen 1.5-2 gün civarı rahatlıkla götürüyor.
XR pek de öyle değil hocam ya. Kullanmıyorum fakat kuzenimle 45 dakika dışarı çıksak bitiyor %70'i neredeyse. Daha iyisini alıp göremedik ki hala..

XR pek de öyle değil hocam ya. Kullanmıyorum fakat kuzenimle 45 dakika dışarı çıksak bitiyor %70'i neredeyse. Daha iyisini alıp göremedik ki hala..
Hocam 45 dakikada %70 şarj kullanması çok absürt. Yüksek ihtimal pil çakmadır veya orjinalse bile pil sağlığı çok düşüktür. 2. telefon olarak İphone 7 var, onda bile o kadar hızlı düşmüyor. Değiştirebiliyorsanız Apple üzerinden orjinal batarya ile değişim yapmanızı öneririm.

Geri
Yukarı