iPhone 13 serisi beklentileriniz

İnsanlar bence tükenmişlik sendormuna girdi. Aynı kasa yüksek performans devam. Artık nasıl bir devrim niteliği taşıyabilecek teknoloji ile gelebilir bilmiyorum. Mükemmel telefonlar üretiyor. Dolar bazında fiyatına değen telefonlar.
Şarj için artık 2 saat bekletmesinler yeter. Rakipleri kaç Watt'a geçti hala aynı seviyedeler.
Hızlı şarj ile ortalama 30 dakikada 58% seviyesine ulaşabiliyor. Kötü bir değer mi? Hızlı şarj her zaman iyi değildir.

Şarj için artık 2 saat bekletmesinler yeter. Rakipleri kaç Watt'a geçti hala aynı seviyedeler.
15 veya 25 W hızlı şarj gelicek diyorlardı, muhtemelen şarj süresi 60 veya 90 dakika olur.

iPhone 13'ten pek beklentim yok, umarım kullanıcıları için daha uzun açık ekran süresi sunarlar.
A1 işlemcisinin yeterince güçlü olduğunu düşünüyorum.

Hala bütçeye göre seçenek sunduğu için Android taraftarıyım.

İnsanlar bence tükenmişlik sendormuna girdi. Aynı kasa yüksek performans devam. Artık nasıl bir devrim niteliği taşıyabilecek teknoloji ile gelebilir bilmiyorum. Mükemmel telefonlar üretiyor. Dolar bazında fiyatına değen telefonlar.

Hızlı şarj ile ortalama 30 dakikada 58% seviyesine ulaşabiliyor. Kötü bir değer mi? Hızlı şarj her zaman iyi değildir.

Evet kötü değer. Marka değeri düşük olanlar 17 dakikada tam şarj sağlayabiliyor. Dünyanın en iyi markaları dediğimiz Samsung ve iPhone üst segmentlerine hala 25W verebiliyorlar. Verilen paranın karşılığını sağlamaları lazım. Hızlı şarj her zaman iyidir. Zaman en önemli şeydir. Günümüz dünyasında her şey Online, internetsiz bazı şeyler yapılamaz oldu.
15 veya 25 W hızlı şarj gelecek diyorlardı, muhtemelen şarj süresi 60 veya 90 dakika olur.

iPhone 13'ten pek beklentim yok, umarım kullanıcıları için daha uzun açık ekran süresi sunarlar.
A1 işlemcisinin yeterince güçlü olduğunu düşünüyorum.

Hala bütçeye göre seçenek sunduğu için Android taraftarıyım.

Yani çok güzel telefonlar çıkarsalar da 15 ve 25 hala çok az.

Allah rızası için artık şu cihazlara super AMOLED panel ve 120-90 Hz koysunlar artık. Hayvan gibi işlemci var cihazda herifler 60Hz ile sınırlamış.

Allah rızası için artık şu cihazlara super AMOLED panel ve 120-90 Hz koysunlar artık. Hayvan gibi işlemci var cihazda herifler 60Hz ile sınırlamış.

Gereksiz bir özelliğe ondan koyulmuyordu. Sanki hardcore gamer adam. Telefondan gamerlık olmaz kardeşim. Mobil oyunculara saygım var, artık anlayın 4 parmagımın sıgmadıgı ekrana ekran demem. Tamam, mobilden daha iyi oynanabiliyor reflesk olarak ama onlar iPad Pro kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz bir özelliğe ondan koyulmuyordu. Sanki hardcore gamer adam. Telefondan gamerlık olmaz kardeşim. Mobil oyunculara saygım var, artık anlayın 4 parmagımın sıgmadıgı ekrana ekran demem. Tamam, mobilden daha iyi oynanabiliyor reflesk olarak ama onlar iPad Pro kullanıyor.

Yazım hatalarını düzelt ömürlük ban yersin forumdan 😘 :D

Ayrıca günlük kullanıcı içinde son derece güzel oluyor 90-120Hz.

Geri
Yukarı