iPhone 13 sıfır vs 2.el

Bütçe
40 bin TL

arzi

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba iPhone 13 almak istiyorum.
2. el iPhone 13 512 GB %88 şarj yüzdesi, 9 ay Apple Türkiye garantili 33 bin TL bir akrabamızın telefoncu dükkanında satılıyor.
Sıfır iPhone 13 256 GB Hepsiburada veya Trendyol'da 40 bin TL civarında satılıyor.
Bu iki telefon arasında kararsız kaldım 2. el ürünlere karşı biraz önyargılıyım. İçerik üretimine başlamak istiyorum video vs. çekeceğim. 256 GB bunun için yeterli olur mu? Yoksa 512 GB almadığım için sonradan pişman olur muyum? Şarj yüzdesi %88'den daha aşağı düşerse orijinal pil taktırmam gerekecek. Bir de 2. el alırsam AirPods almak daha kolay olacak.
Bu konuda kararsız kaldığım için buraya danışmak istedim. Görüşlerinizi merakla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iPhone 13 almak istiyorum.
2. el iPhone 13 512 GB %88 şarj yüzdesi, 9 ay Apple Türkiye garantili 33 bin TL bir akrabamızın telefoncu dükkanında satılıyor.
Sıfır iPhone 13 256 GB Hepsiburada veya Trendyol'da 40 bin TL civarında satılıyor.
Bu iki telefon arasında kararsız kaldım 2. el ürünlere karşı biraz önyargılıyım. İçerik üretimine başlamak istiyorum video vs. çekeceğim. 256 GB bunun için yeterli olur mu? Yoksa 512 GB almadığım için sonradan pişman olur muyum? Şarj yüzdesi %88'den daha aşağı düşerse orijinal pil taktırmam gerekecek. Bir de 2. el alırsam AirPods almak daha kolay olacak.
Bu konuda kararsız kaldığım için buraya danışmak istedim. Görüşlerinizi merakla bekliyorum.
Onun yerine 2.el 13 pro max veya 12 pro max alsan daha iyi değil mi?

Şarj yüzdesi belli bir oranın altına düştüğünde eğer garanti bitmemişse Apple ücretsiz değişim sağlıyor diye biliyorum.

Bunu bir araştırayım teşekkür ederim.

Onun yerine 2.el 13 pro max veya 12 pro max alsan daha iyi değil mi
Daha güvenilir olduğu için akrabamızın dükkanından alacağız. Şu an ellerinde o telefon yok ve olsa da ne kadardan olur bilmiyoruz. Bir an önce almak istediğim bunu düşünmedim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı