iPhone 13 sıfırlanmıyor

doktor civanum

Hectopat
Selam. Parolamı unutmuştum. iTunes üzerinden telefonumu sıfırlarken 6 GB civarında veri indi. Ama sonra telefon bir şey olmamış gibi açıldı eski ekran ve şifresiyle vs. . Bu durumu yaşayanlar ya da iyi bilenler varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam maalesef sıfırladıginizda icloud daki verileriniz(şifre resim vb.) Şeyler de aktarılıyor yani eğer şifre unuttuysanız komple icloudu da silmelisiniz

Hocam maalesef sıfırladıginizda icloud daki verileriniz(şifre resim vb.) Şeyler de aktarılıyor yani eğer şifre unuttuysanız komple icloudu da silmelisiniz
Yanlış biliyor olabilirim siz yine de araştırın hocam

Telefonu kurtarma moduna aldıktan sonra işlem yapılmadan bir süre beklerse
telefon kurtarma modundan çıkar. Buradan telefonunuzu bulun ve gereken IPSW dosyasını indirin.

Telefonu yeniden kurtarma moduna aldıktan sonra iTunes'ta Shift tuşuna basılı tutarak
Geri Yükle'ye basın ve indirdiğiniz IPSW dosyanızı seçin. Telefonunuz sıfırlanacaktır.

Telefonu kurtarma moduna aldıktan sonra işlem yapılmadan bir süre beklerse
Telefon kurtarma modundan çıkar. Buradan telefonunuzu bulun ve gereken IPSW dosyasını indirin.

Telefonu yeniden kurtarma moduna aldıktan sonra ITunes'ta Shift tuşuna basılı tutarak
Geri Yükle'ye basın ve indirdiğiniz IPSW dosyanızı seçin. Telefonunuz sıfırlanacaktır.

Kral bunu YT de falan hiç görmedim. Garantide sıkıntı falan yapar mı?

Reis sen bu yöntemi benim yaşadığım sıkıntıya çözüm olarak verdin değil mi?
Yani bendeki sorun başkalarında da olabilirdi. Bilgin var mıdır?
Sizin sıkıntınıza çözüm olarak verdim, sanırım telefonunuz kendi kendine normal açılmıştı diye biliyorum.
Eğer telefon kurtarma modundayken birden normale dönmüşse sıkıntı yok.
Çok beklediği zaman telefon kurtarma modundan çıkıyor ve kendini geri açıyor.

Sizin sıkıntınıza çözüm olarak verdim, sanırım telefonunuz kendi kendine normal açılmıştı diye biliyorum.
Eğer telefon kurtarma modundayken birden normale dönmüşse sıkıntı yok.
Çok beklediği zaman telefon kurtarma modundan çıkıyor ve kendini geri açıyor.

Hm tamamdır. İşte ben ITunes'ten 6.70 GB'lik dosya inidridim indirme bitince telefon aç kapa yapıp 0 lancak diye gördüm YT de ama benim tel açıldı eski halinden devam kafam karışyı. O verdiğniz sitede de son sürüm 6.70 GB herhalde aynı dosyalar yine aynı durumla karşılaşır mıyım acaba

Hm tamamdır. İşte ben ITunes'ten 6.70 GB'lik dosya inidridim indirme bitince telefon aç kapa yapıp 0 lancak diye gördüm YT de ama benim tel açıldı eski halinden devam kafam karışyı. O verdiğniz sitede de son sürüm 6.70 GB herhalde aynı dosyalar yine aynı durumla karşılaşır mıyım acaba
Büyük ihtimalle telefonunuz uzun süre bekledi, hiçbir şey olmayınca açıldı.
Telefonu kurtarma moduna koyun ve indirdiğiniz IPSW dosyasını telefona yazın.

Aslında aynı dosyalar fakat iTunes'un indirmesi uzun sürdüğü için telefon açılmış.
IDM vb. bir programla verdiğim web sitesinden telefonunuzun dosyasını indirebilirsiniz.
Böylece iTunes ile boşuna zaman kaybetmezsiniz.

Geri
Yukarı