iPhone 13 vs 13 Pro

Hangi iPhone'u alacak olursanız olun, Pro modeli tercih edin. Aynı serinin düz ve Pro versiyonları arasında özellik olarak çok fark oluyor. Her yeni serinin, yeni özelliklerini Pro versiyonuna koyuyorlar.

Eger evin MacBook'larla veya AirPods'la falan dolu değilse apple'a pek gerek yok.🙂
Neden? iPhone basli basina bir cihaz. Yeri gelecek islemci gucuyle birlikte video renderi bile alinabilir.

Video renderlarını zaten telefondan yapacağım, dediğim gibi yalnızca Apple düşünüyorum. Kafam karışıktı, iyice karıştı şimdi. 🤗

Video düzenlemeyi telefondan yapacaksan kesinlikle iPhone. Kesme, biçme işlerini vs çok hızlı ve sorunsuz yapıyor. Pro iyidir fakat senin kullanım şeklinde hafıza daha önemli Pro yerine 13'te alabileceğin en yüksek hafızayı almalısın.

Video düzenlemeyi telefondan yapacaksan kesinlikle iPhone. Kesme, biçme işlerini vs çok hızlı ve sorunsuz yapıyor. Pro iyidir fakat senin kullanım şeklinde hafıza daha önemli Pro yerine 13'te alabileceğin en yüksek hafızayı almalısın.
Evet aynı düşünceye sahibim şu anda, sanırım 256 GB 13 alacağım. Kamera konusunda 13 ve 13 Pro arasında çok büyük fark göremedim (Makro çekim ve zoom dışında). Yanılıyorsam lütfen düzeltiniz.

Selam, video içerikleri üretiyorum ve yeni bir telefon almak istiyorum. İkinci el tercih edeceğim. iPhone 13 ikinci el 30 bin TL bantlarında mevcut, aynı şekilde 13 Pro da 40 bin TL'ye bulunabiliyor. Aradaki 10 bin TL'lik fiyat farkına değer mi? Ayrıca 13 tercih edeceksem aynı fiyata 12 Pro da bulunuyor, o nasıldır?

Teşekkürler.
iPhone 13 Pro öneririm. 14 ve 14 Plus'tan daha iyi bir telefon.

GPU, ekran farkı, kamera farkı var.
O GPU farkını kullanıcının farketmesinin imkanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı