iPhone 13 vs 13 Pro

Berke Civan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Mühendis, Girişimci
Selam, video içerikleri üretiyorum ve yeni bir telefon almak istiyorum. İkinci el tercih edeceğim. iPhone 13 ikinci el 30 bin TL bantlarında mevcut, aynı şekilde 13 Pro da 40 bin TL'ye bulunabiliyor. Aradaki 10 bin TL'lik fiyat farkına değer mi? Ayrıca 13 tercih edeceksem aynı fiyata 12 Pro da bulunuyor, o nasıldır?

Teşekkürler.

Biraz daha para biriktir 50k ya S23 Ultra al geç. Piyasadaki en iyi kameraya sahip.

Merhaba nasıl video içerikleri acaba? Ve bence 10k ya değmez. Size önerim S23 almanız. Üstüne güzel ekipmanlar aksesuarlar alırsınız.

13 Pro veya 12 Pro tercih edebilirsiniz. İçerik üreticisiyseniz Pro kameraları daha iyi olacaktır. Aynı şekilde uzun süre götürsün derseniz 13 Pro.

İcerik ureticisi icin en iyisi Pro olur.

Daha birkaç ay önce amcamın oğlu 28k ya sıfır iPhone 13 aldı. O fiyatlara değmez.

Vlog içerikleri üretiyorum ama kamera karşısında konuştuğum videolar da var, Instagram ve TikTok için.

Vlog içerikleri üretiyorum ama kamera karşısında konuştuğum videolar da var, Instagram ve TikTok için.

S23 Ultra Samsung'un eski serileri gibi Instagram WhatsApp vs video resim atınca bozulma olmuyor artık.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı