iPhone 13 sonrası iPhone 12 fiyatları nasıl olur?

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 13 çıkışını ve Türkiye fiyatları belli oldu.
Sizce 12 serisinin fiyatları nasıl olur ve tahminen kırmızı markalarda nasıl fiyatlar ile gelir aynı mı kalır yoksa düşüş olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iPhone 13 çıkışını ve Türkiye fiyatları belli oldu.
Sizce 12 serisinin fiyatları nasıl olur ve tahminen kırmızı markalarda nasıl fiyatlar ile gelir aynı mı kalır yoksa düşüş olur mu?

Düşüş falan olmaz aksine artar fiyatı Türkiye burası hatırlatırım.

Türkiye'de ne olacağı belli değil, fiyatı artabilir de. Ben fiyatının düşeceğini düşünmüyorum.

Artar diyen arkadaşlar zaten aralarında 500 lira fark var ne olacak eski modeli yenisinden daha mı pahalıya satacaklar lütfen düşünelim biraz

iPhone 12 128 GB 11.000 TL fiyat bandındayken iPhone 13 128 GB ise 12.000 TL'den çıkış yapacak. Bundan dolayı iPhone 12'ye olan talebin azalacağını düşünüyorum, çünkü aralarındaki 1000 TL farktan dolayı çoğu insan iPhone 12 tercih etmeyecektir. iPhone 12'ye olan talebin azalmasından dolayı fiyatı da azalacaktır. Döviz kurundaki oynaklık ve enflasyon yüksek olduğu için talep azalsa bile fiyatı kesin düşer mi, düşerse de ne kadar düşer emin değilim :D

Artar diyen arkadaşlar zaten aralarında 500 lira fark var ne olacak eski modeli yenisinden daha mı pahalıya satacaklar lütfen düşünelim biraz.
Biraz düşündük, artar dedik. Çok bilmiş bir şekilde konuşacağına SE modelinin tanıtım öncesi ve sonrası fiyatını inceleyebilirsin.

Geri
Yukarı