iPhone 13 video izlerken kasmalar

Kambala06

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 13 telefonumla YouTube'da video izlerken bazen hafif FPS düşmeleri oluyor ama videoyu geri sarıp aynı sahneyi tekrar izleyince bir daha kasma olmuyor bu normal bir şey mi?

Yazılımsal olduğu kesin mi garantiye götürmeme gerek var mıdır?

Garanti en son. %95 yazılımsal.

Çok kafaya takarsanız diğer güncellemelerle de düzelmezse cihazı DFU moduna alarak sıfırlayın.

Bu dediklerimi yapın. Hiç olmadı öyle garantiye verin derim. Çünkü siz servise verdiğinizde de servis ilk önce cihazı sıfırlayarak durumu deneyecek.

Bazı resimlerde telefon düşük parlaklıkta olmasına rağmen resmi parlatıyor geri kalan yerler soluk kalıyor bu normal mi peki genellikle beyaz ön planda olan fotolarda yapıyor bunu.

Bazı resimlerde telefon düşük parlaklıkta olmasına rağmen resmi parlatıyor geri kalan yerler soluk kalıyor bu normal mi peki genellikle beyaz ön planda olan fotolarda yapıyor bunu.
Galerideki fotoğraflarda bu altta veya üstte kalan fotoğrafın dışındaki alanlardan mı bahsettiniz? Bir foto atma şansınız varsa çok iyi olur soruya daha iyi cevap vermek adına.

Galerideki fotoğraflarda bu altta veya üstte kalan fotoğrafın dışındaki alanlardan mı bahsettiniz? Bir foto atma şansınız varsa çok iyi olur soruya daha iyi cevap vermek adına.
Hayır mesela tiktokta veya instagramda beyaz ağırlıklı olan resimlerde resim parlıyo telefonun geri kalan yerleri hafif kararıyor

Normal o onda sıkıntı yok.

@Kambala06 hocam başka var mı sorunuz?

Hocam bu dediğim YouTube'da kasma sorunu benim telefona sallarken anahtar çarptı kırılmaz ekran çizildi hafif ondan sonra oldu galiba ya da hep vardı ben kafayı çok taktığım için öyle hissettim bundan dolayı olmuş olabilir mi 4 5 ay oluyor bu olay olalı donanımsal olsaydı şimdiye kadar ortaya çıkar mıydı başka şekilde?

Hocam bu dediğim YouTube'da kasma sorunu benim telefona sallarken anahtar çarptı kırılmaz ekran çizildi hafif ondan sonra oldu galiba ya da hep vardı ben kafayı çok taktığım için öyle hissettim bundan dolayı olmuş olabilir mi 4 5 ay oluyor bu olay olalı donanımsal olsaydı şimdiye kadar ortaya çıkar mıydı başka şekilde?

Ondan olmaz bu yazılımsal bir şey dediğim gibi. En üstte dediğim şeyleri yapın büyük ihtimalle düzelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı