iPhone 13 vs iPhone 15

Gücünüz hangisine yetiyorsa onu alın. Bugün vatan da iPhone 11'e 25bin dediler sıfırına. Mantıksız fiyatlar var iPhone tarafında ama piyasası var her türlü.

Alıyorken 15 almanızda fayda var ama bu kıyaslama dışında 14 Pro öneririm 15'ten daha iyi bir cihaz bütçe yetiyorsa tabii.
Evet 120Hz olması beni o cihaza çok çekiyor ama 15'e ödeyeceğim paranın ortalama 10K fazlasını vermem gerekecek. Bu yüzden maalesef onu eliyorum.

Evet 120Hz olması beni o cihaza çok çekiyor ama 15'e ödeyeceğim paranın ortalama 10K fazlasını vermem gerekecek. Bu yüzden maalesef onu eliyorum.
Anladım hocam o zaman düz 15 alın o da yeterli. İleride yatırım amaçlı olarak da 13'ten daha iyi olacaktır.

iPhone 11 128'i mart ayında 16ya almıştım 21'e iki hafta önce verdim. Apple'in fiyatlandırma politikası sürekli değiştiği için altın almak gibi değerini koruyor. Dediğiniz gibi 15 alacağım. Teşekkür ederim tavsiyeler için.

11 128 cihazımı yeni sattım yerine 13 ya da 15 alacağım. Instagram ve telefon görüşmeleri için kullanıyorum. Hangisini almam mantıklı olur? Sıfır kapalı kutu olarak 13 33.299TL, iPhone 15 44.999TL'ye gelecek. İki gün sonra sattığımdada elimden kolay çıkabilmesi de önemli iPhone 11'e müşteri hemen buldum ama bir 13'e ya da 15'e hemen müşteri bulabilir miyim piyasası var mıdır?

Günlük kullanım için bırakın iPhone 13'ü iPhone 11 bile yeterli. Bütçeniz varsa iPhone 15 almanız çok daha iyi olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı