iPhone 13 WhatsApp ve kilit ekranı sesi kısık çıkıyor

Halit5737

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce XS'den 13'e direkt telefondan XS'deki ayarlarımla birlikte geçiş yaptım. WhatsApp bildirim sesim az geliyor ve bir türlü çözemedim. Gelen arama, SMS veya herhangi başka bir bildirimin sesi yüksek geliyor, son ses hepsi ama WhatsApp kısık geliyor. Yan tuşlardan ve üst kontrol panelden ses en yüksek seviyede. Telefonu kapadım açtım, WhatsApp'ı sildim yükledim ve ICloud'dan çıkış yaptım girdim en son ama yine düzelmedi. Kilit sesi de XS'de dolu dolu çıkardı, bunda sanki elimle hoparlörleri kapatmışım gibi çok çok kısık çıkıyor.
Güncel.
Güncel.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var. Çözüm bulabildiniz mi?
Yok hocam tam çözemedim. Bi video gördüm ayarlardan Müzik ayarlarına giriyorsunuz daha sonrada EQ olan yere girin ve Geç Vakit seçeneğini seçin. Biraz olsun düzeliyor. Aynı işlemleri önceki kullandığım XS de yaptım. Acayip bi ses çıkıyor XS den. Baya yükseldi. Seste bozulmada olmadı. 13 e bu kadar para verip düşük ses almak canımı sıkıyor açıkcası. Normal müzik filan dinlerken 13 daha iyi ama mesaj seslerinde çok vasat.

Güncelleme ile çözüleceğini zannediyorum. Sanırım sıra gelmedi. Apple forumlarda sorun için çalışma yaptıklarını okumuştum.
Ben müşteri hizmetlerini aramıştım. Hiçbir şekilde durumdan haberdar değiller. Telefonu sıfırla vs gibi şeyler öneriyorlar. Çok can sıkıcı olabiliyor bazen.

Ben müşteri hizmetlerini aramıştım. Hiçbir şekilde durumdan haberdar değiller. Telefonu sıfırla vs gibi şeyler öneriyorlar. Çok can sıkıcı olabiliyor bazen.
Hocam soruna çözüm bulambildiniz mi acaba bende de iphone 13 var aynı durum mevcut. Müzik vs çok daha iyi ama eski iphone xr da bile kilit sesi çok daha fazla aynı ses seviyesinde.

Hocam soruna çözüm bulambildiniz mi acaba bende de iphone 13 var aynı durum mevcut. Müzik vs çok daha iyi ama eski iphone xr da bile kilit sesi çok daha fazla aynı ses seviyesinde.
Çözümü yok ama biraz olsun rahat edebiliceğiniz bi öneri buldum. Ayarlara girim daha sonra Müzik’e girin daha sonra EQ yazar oraya girdikten sonra Geç vakit seçeneğini seçin. Azda olsa yükseliyor. Ama yinede kötü. Evde önceki telefonum XS var bildirim geldikçe moralim bozuluyor çok fark var.

Merhaba, konuyu takip ediyorum zaman zaman fakat cevap yazılmıyor. Bu durumu yaşıyorum. çözüm bulabildiniz mi acaba?
Yok bu sene şahsen kendim iphone 13 ve 3 tane farklı 13 pro max kullandım hala da kullanıyorum şuan 13 pro max ios sürümlerinide güncelledik aynı kısın ses devam ediyor. Evdeki Xs den bi bildirim sesi geliyor 3 oda öteden duyarsın 13 serisinde yanımda olması lazım duymak için. Ben alıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı