iPhone 13 Wi-Fi bağlantısı kopuyor

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
Wi-Fi'ya bagliyken anlik olarak kopuyor, 1 saniye icinde tekrar baglaniyor ancak bu art arda birkaç kere tekrarlaniyor. Mesela bugün 2 kere yasadim. Gun içinden sorunsuz kullandigim saatlerde oluyor.
Yazilimsal mi donanimsal mi anlayamadim. iOS 16'ya ilk ciktigi gun guncelledim ancak sorunu sadece 3 gundur yaşıyorum.
Benim gibi baska bu sorunu yasayan var mi? Servise vermek istemiyorum.

Wi-Fi'ya bagliyken anlik olarak kopuyor, 1 saniye icinde tekrar baglaniyor ancak bu art arda birkaç kere tekrarlaniyor. Mesela bugün 2 kere yasadim. Gun içinden sorunsuz kullandigim saatlerde oluyor.
Yazilimsal mi donanimsal mi anlayamadim. iOS 16'ya ilk ciktigi gun guncelledim ancak sorunu sadece 3 gundur yaşıyorum.
Benim gibi baska bu sorunu yasayan var mi? Servise vermek istemiyorum.
Modem nerenizde kalıyor? Örnek: Uzakta, yakında, sağda, solda.

Servise vermeniz veya değiştirmeniz gerekiyor.

Odamda bulunuyor. Ben haric kimse bu sorundan bahsetmedi evde ki laptopumu kullandigim surede de goremedim. Muhtemelen modem kaynakli degil.
iPhone 13'ünüzü servise yollayın yada satıp yenisi alın. Eğer değiştirtebilir iseniz ise değiştirtin. Tanıdık iPhone 13 satan bir arkadaşınız varsa ona söyleyin. Belki o değiştirir.

Ben bu sorunu IOS 16.6.1 surumu ile yasamaya devam ediyorum, telefonun ekrani kapadigimda bir sure sonra wifiden otomatik mi cikiyor yoksa kopuyor mu bilmiyorum ama gidiyor wifi. Eski modemimde ise kopan wifiye tekrar baglanamiyordum, yeni modemle o baglanamama sorununu yasamadim fakat kopma hala devam etmekte.

Ben bu sorunu IOS 16.6.1 surumu ile yasamaya devam ediyorum, telefonun ekrani kapadigimda bir sure sonra wifiden otomatik mi cikiyor yoksa kopuyor mu bilmiyorum ama gidiyor wifi. Eski modemimde ise kopan wifiye tekrar baglanamiyordum, yeni modemle o baglanamama sorununu yasamadim fakat kopma hala devam etmekte.
Bende de aynı sorun var. Mobil veriyi kapatıp wifi’ a bağlı halde telefon kilitli durumdayken whatsapp’ a mesaj gelmiyor örneğin. Uzun süredir devam ediyor sorun.

Bende de aynı sorun var. Mobil veriyi kapatıp wifi’ a bağlı halde telefon kilitli durumdayken whatsapp’ a mesaj gelmiyor örneğin. Uzun süredir devam ediyor sorun.
Hangi modeli kullaniyorsunuz? 14 serisinde ben bu sorunu yasadim hem de 2 kez degistirmis olmama ragmen. Hala da yasamaya devam ediyorum.

Geri
Yukarı