Çözüldü iPhone 13 ekranı kapatınca Wi-Fi kopuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
iPhone 13'te ekran kapanınca sürekli Wi-Fi kopuyor ve ekranı açınca tekrar bağlanması 10 saniye falan alıyor bu sorunun bir çözümü var mı?
Ağ ayarlarını sıfırlamayı denedim olmadı.

Çözüm
14 Pro Max kullanıyorum, 17.1.1'deyim. 1 senedir kullanıyorum cihazı. Bugün tam da bahsettiğiniz durum başıma geldi.

Bir çok şey denedim fakat kurulu olan VPN programını kaldırıp Wi-Fi ağını unut-tekrar bağlan yapınca düzeldi. Özel Wi-Fi adresi de açık olmasın bu arada. Otomatik katıl açık olsun.
14 Pro Max kullanıyorum, 17.1.1'deyim. 1 senedir kullanıyorum cihazı. Bugün tam da bahsettiğiniz durum başıma geldi.

Bir çok şey denedim fakat kurulu olan VPN programını kaldırıp Wi-Fi ağını unut-tekrar bağlan yapınca düzeldi. Özel Wi-Fi adresi de açık olmasın bu arada. Otomatik katıl açık olsun.

Çözüm
iPhone 13'te ekran kapanınca sürekli Wi-Fi kopuyor ve ekranı açınca tekrar bağlanması 10 saniye falan alıyor bu sorunun bir çözümü var mı?
Ağ ayarlarını sıfırlamayı denedim olmadı.

İnternet ile alakalı olabilir bende 1 sene önce iPad'imde aynısı oluyordu internet fiber ama o fiber internetim harici bir internete bağlandığım zaman böyle bir sorun olmuyor.

Birçok şey denedim fakat kurulu olan VPN programını kaldırıp Wi-Fi ağını unut-tekrar bağlan yapınca düzeldi. Özel Wi-Fi adresi de açık olmasın bu arada. Otomatik katıl açık olsun.

Hocam çok teşekkür ederim özel Wi-Fi adresini kapattım ve sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı