iPhone 13'den S22 Ultra'ya geçilir mi?

Halit5737

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iPhone 13'üm var ve S22 Ultra tasarım ekran olarak hoşuma gitti. Ancak kullanan var mı? Isınma sorunu var mı? Ve şarjı 13'den iyi yoksa kötü mü gider? Kendi telefonu mu verip üste 5 bin lira koyacağım. Bir de 128 GB ile 256 arasında çok fark olur mu? RAM farkı var. 256 da 12 GB 128 de 8 GB performans da etki eder mi? iPhone yağ gibi akıyor arayüzü filan. S22 Ultra arayüzü ne durumda? S8'den beri Samsung kullanmadım. Oyun vs oynamıyorum günlük kullanım bazen yoğun film video vs…

Bataryası bir tık daha iyi gidiyor. Ama bu 120Hz'de kullanım. 60Hz'de bir kaç saat daha eklenir.
Screenshot_6.png

Merhaba arkadaşlar, iPhone 13'üm var ve S22 Ultra tasarım ekran olarak hoşuma gitti. Ancak kullanan var mı? Isınma sorunu var mı? Ve şarjı 13'den iyi yoksa kötü mü gider? Kendi telefonu mu verip üste 5 bin lira koyacağım. Bir de 128 GB ile 256 arasında çok fark olur mu? RAM farkı var. 256 da 12 GB 128 de 8 GB performans da etki eder mi? iPhone yağ gibi akıyor arayüzü filan. S22 Ultra arayüzü ne durumda? S8'den beri Samsung kullanmadım. Oyun vs oynamıyorum günlük kullanım bazen yoğun film video vs…

Berwar daha çok bilgili ama bence geç çünkü bir kere 120 Hz çok iyi ve bence S21 Ultra bile iPhone 13 ile ölçüşür.

Sahibinden de biri S22 ultra kılıfı satıyodu İPhone a geçicekmiş. Bilgi almak amaçlı sordum. Isınma sorunu yok ama diyaliz hastası gibi dedi telefon için. Yani şarjdan şikayetçi. Kararsız kaldım. Üstede 6 bin çıkıcam ortalama.
Eskiden olsa bu kadar düşünmezdim ama artık fiyatlar malum. 😀

Geri
Yukarı