iPhone 11'den Samsung S22'ye geçilir mi?

Hermanoo

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Hocam, katlananları almayın. Katlanan yerden ekranda çizgi oluşuyor sonra ekran tümden gidiyor.

S22 gerçekten çok sorunlu bir pile sahip. Almayın aldırtmayın. S24 çıkarsa inşallah. Kullanacaklar yanında 20000 mAh Powerbank alın.
S22 60 Hz kullanırsan 5-6 saat gider ama 120 Hz maks 3 saat gidiyor.
9 aydır kullanıyorum, iPhone 13 Pro max'ten geçmiş olarak baya hızlı pili gidiyor diyebilirim. Bataryası leş.
iPhone 11'i 19'K ya satıp 17K'ya 2 aylık S22 geçilmez mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben iPhone'umu değiştirmezdim, iPhone 11'den devam et .

sebep nedir hocam 64gb cihazdan 128e geçiş olucak ve ekran olarak çok daha iyi, daha önce kullandıgımda pilden şikayetçiydim şuan az daha düzenli diyolar
Bataryası kötü dayanmıyor işlemcisi ısındığı için bu tür sorunlara yol açıyor geçenlerde biri konu açmıştı tekrardan ben geçmezdim S23 deseniz anlarım da S22'ye geçilmez yine de siz bilirsiniz.

Sebep nedir hocam 64 GB cihazdan 128e geçiş olacak ve ekran olarak çok daha iyi, daha önce kullandıgımda pilden şikayetçiydim şu an az daha düzenli diyorlar.

Pil olarak hala sıkıntıları olan bir cihaz ama iPhone 11'inde muazzam bir pil performansı yok zaten. Diğer özellikler bakımından 11'den eksiği yok fazlası var S22'nin. Geçme zahmetine değer mi? Bence değmez.

Geri
Yukarı