iPhone 13'te telefon gürültü engelleme seçeneği yok

Iron

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhabalar, iPhone 13 cihazımda ayarlar > erişebilirlik > ses ve görsel kısmında “telefon gürültü engelleme” foksiyonunu açmam gereken kısım gözükmüyor. Fikirlerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

57BBD1A6-2B0E-474E-A340-24E913F6CFAD.png

Herkese merhaba, iPhone 13 cihazımda ayarlar > erişebilirlik > ses ve görsel kısmında “telefon gürültü engelleme” foksiyonunu açmam gereken kısım gözükmüyor. Fikirlerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

Eki Görüntüle 1237364

Merhaba sende bu ayar geldi mi acaba iPhone SE 2022 kullanıyorum ve iOS sürümüm 16.3 ancak bu ayar yok.

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Eşimde 11 var onda bu menü var. İkimizin telefonu da birkaç aylık. Bugün çok gürültülü bir belediye otobüsü yolculuğunda arkadaşım benim telefonumdan (13) sesimi pek alamadığını söyledi. Sonra eşimin telefonu ile aradım (11) ses daha iyi geliyor düzeldi dedi. Ben de acaba gürültü engelleme yüzünden midir diye bakayım dedim 13 de böyle bir menü yok. Otomatik açık mı geliyor kapatılmaz şekilde anlamadım. Ancak normal bir ortamda telefon ile birbirimizi arayıp ses mikrofon testi yaptım, iki telefon da tamamen aynı. Anlamadım gitti. İki telefonda da en son iOS yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Eşimde 11 var onda bu menü var. İkimizin telefonu da birkaç aylık. Bugün çok gürültülü bir belediye otobüsü yolculuğunda arkadaşım benim telefonumdan (13) sesimi pek alamadığını söyledi. Sonra eşimin telefonu ile aradım (11) ses daha iyi geliyor düzeldi dedi. Ben de acaba gürültü engelleme yüzünden midir diye bakayım dedim 13 de böyle bir menü yok. Otomatik açık mı geliyor kapatılmaz şekilde anlamadım. Ancak normal bir ortamda telefon ile birbirimizi arayıp ses mikrofon testi yaptım, iki telefon da tamamen aynı. Anlamadım gitti. İki telefonda da en son iOS yüklü.

Telefonda biriyle konuşurken aşağıdan yukarıya kaydırınca ses seviyesiin parlaklığın ayarlandığı bir menü geliyor ya oradan mikrofonun üzerine basılı tutun oradan ayarlanıyor gürültü engelleme.

Geri
Yukarı