iPhone 13'ten 15'e geçilir mi?

dnzsn

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar herkese selam,

iPhone 13'ten 15'e geçmeyi düşünüyorum. Ortalama 22-24K arası bir fark oluşuyor. Sizce geçmeye değer mi, 16'yı mı beklemek lazım? Ne dersiniz?

Dostlar herkese selam,

iPhone 13'ten 15'e geçmeyi düşünüyorum. Ortalama 22-24K arası bir fark oluşuyor. Sizce geçmeye değer mi, 16'yı mı beklemek lazım? Ne dersiniz?

Değmez ikisi de aynı, boşuna para.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 harici herhangi bir iPhone modelinden iPhone 15'e geçilmez, zaten Pro modele geçmediğiniz zaman USB 2.0, 60Hz gibi orta segment Android cihazların bile gerisinde eksilere sahip olmaya devam ettiği için ortada kayda değer bir geliştirme yok.

Düz modelden 2 üst düz modele geçmeye değecek bir fark yok. Eğer geçme imkanınız bulunuyorsa pro modellere yönelmeniz çok daha mantıklı olur. 16 serisi de beklenilebilir.

Dostlar herkese selam,

Pro modellerine geçiceksen mantıklı ama iPhone 15 13'ten biraz daha gelişmiş kamera açısından onun dışında dinamik ada var fark ikisinin de ekran 60Hz iPhone 16 beklenmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı