iPhone 13'ten S23'e geçilir mi?

Ama o zaman da telefon olarak düşük modellere bakmam gerekecek ve ben tabletten hiç oynayamıyorum 11inç bayağı büyük geliyor iPad mini 6 olabilir ama o da 60FPS.

Yeni IPad'ler çıkacak deniyor ama fiyatlar ne olacak bilmiyoruz. Oyun için bir cihaz arıyorsanız IPad'ler işinizi daha rahat görecektir. (tabii bütçe ayırabiliyorsanız.) Acaba iPhone 13 de parlaklığınız ne seviyede? Merak ettim eğer otomatikte değilse tamamen açık falansa fazla ısınma ve parlaklık kısma normal olabilir. Ben cihazlarımı otomatik parlaklık da kullanıyorum.

Ama o zaman da telefon olarak düşük modellere bakmam gerekecek ve ben tabletten hiç oynayamıyorum 11inç bayağı büyük geliyor iPad mini 6 olabilir ama o da 60FPS.

6.2" cihaz 240 Hz olsa ne olur ki oyun dedigin bu kadar kucuk ekranda oynanmaz. Ayrica mobil oyunculuk icin Hz isini bu kadar kafaya takmani onermem. iPad Mini 6 veya muadili bir tablette alacagin oyun keyfini hicbir telefonda alamazsin. En azindan isinma ve sarj derdin olmaz.

Iphone 13 de S23 de oyun cihazları değiller, evet çok güçlüler ama oyun için üretilmedikleri belli. Telefonun kendisi ufak, soğutma sistemleri yetersiz, batarya küçük, şarj teknolojileri 20-25W velhasıl cihazlar benimle oyun oynama da ne yaparsan yap diye bağırıyor.

Tavsiyem yurtdışı xiaomi 13 yada 14 alman, her anlamda memnun ederler.

Iphone ekosistemine alıştıysanız başta çok afallarsınız alışana kadar ama ikisi de oyun ağırlıklı olacak şekilde alınacak telefonlar değil, önerim s23 olurdu boyutu önemsemiyorsanız

Yeni IPad'ler çıkacak deniyor ama fiyatlar ne olacak bilmiyoruz. Oyun için bir cihaz arıyorsanız IPad'ler işinizi daha rahat görecektir. (tabii bütçe ayırabiliyorsanız.) Acaba iPhone 13 de parlaklığınız ne seviyede? Merak ettim eğer otomatikte değilse tamamen açık falansa fazla ısınma ve parlaklık kısma normal olabilir. Ben cihazlarımı otomatik parlaklık da kullanıyorum.

Ben Full parlaklıkta kullanıyorum oyun oynarken ve aşırı derecede kısıyor.

Geri
Yukarı