iPhone 14 alınır mı?

Selam iPhone 14 almayı planlıyorum günümün genelini bilgisayar ve telefonda geçiren bir insanım minimum 5 saat falan bakıyorum telefona bataryası sizce iyi mi alınır mı? (iPhone dışı telefon önermeyin Apple Watch kullandığımdan iPhone dışı cihaz geçemem.)

Yani özellik bakımından diyorsanız alınır ama gereksiz pahalı bence, benzer özellikte daha iyileri vardır.

Hocam One UI şu anda gerçekten güzel şeyler yapıyor özellikle kasım güvenlik güncelleştirilmesi ile en iyi Android olduğunu ve S23 serisi ile en iyi telefon olacağını düşünüyorum.

Tamam One UI bende çok seviyorum ama bir Android.
Daha Xiaomi falan telefon çıkarmadan mı?
Zaten Huawei artık Android değil.
Android olması bence onu kötü duruma düşürmeye yetiyor.

Tamam One UI bende çok seviyorum ama bir Android.
Daha Xiaomi falan telefon çıkarmadan mı?
Zaten Huawei artık Android değil.
Android olması bence onu kötü duruma düşürmeye yetiyor.
Xiaomi samsungdan önce telefon çıkaracak ve güzel bir iş yapar mı bilemem. xiaomi işletim sistemi olarak samsungun eline su dökemez. Bu sebeple samsung xiaomiden 1-0 önde başlıyor.

Bana göre ya iphone 13 alın ya da iphone 14 plus alın. iPhone 14 saçma geliyor. En azından büyük ekran ve pil olarak daha başarılı olur plus modeli. Haricinde normal 14 e o kadar para vermek mantıksız.

Nerede 50000? Biraz abarttınız. iPhone 14 512 GB model bile 37-38 bin lira.

Hocam 3000 mAh kapasiteli batarya var. Affedersiniz ama 30 bin TL verip kıç cebimde powerbank ile gezmek istemem. Konu sahibi de zaten fazla kalabalık istemiyor cebinde.
1 günü rahat çıkarsın diyerek 14 Pro Max almaya kalksan 50 bin TL işte.
Ha tamam 13 Pro al o da 42 bin TL.
Evet 14'ü 30 bin TL'ye alabiliyorsun "şu anda" ama batarya büyük eksiklik olarak çıkıyor karşımıza.
Zaten konu model değil ki Türkiye'deki fahiş fiyatları üzerinden yorum yaptım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı