iPhone 14 alınır mı?

Ben aralarında o fiyat farkını hak edecek bir fark göremediğim için dedim. Ancak almak isterse alabilir sonuçta işlemcileri bile aynı.

iPhone 14'ün 13'e göre artıları 1-termal soğutma sistemine sahip olması 2-daha iyi donanım (14 6 GB RAM 13 4 GB RAM) 3-autufocus ve yazılımsal iyileştirmelerle daha iyi ön kamera performansı 4-arka kamerada Action mod (hareket modu) sayesinde daha stabil video performansı fotoğraf tarafında daha gerçekçi fotoğraf performansı 5-her iki cihazdada 60Hz ekran hızı olmasına rağmen yazılımsal iyileştirmelerle daha akıcı 60Hz deneyimi. Haklısın arada fiyat farkına değecek bir fark yok.

iPhone 14'ün 13'e göre artıları 1-termal soğutma sistemine sahip olması 2-daha iyi donanım (14 6 GB RAM 13 4 GB RAM) 3-autufocus ve yazılımsal iyileştirmelerle daha iyi ön kamera performansı 4-arka kamerada Action mod (hareket modu) sayesinde daha stabil video performansı fotoğraf tarafında daha gerçekçi fotoğraf performansı 5-her iki cihazdada 60Hz ekran hızı olmasına rağmen yazılımsal iyileştirmelerle daha akıcı 60Hz deneyimi. Haklısın arada fiyat farkına değecek bir fark yok.
Aksiyon modu hariç önemli bir fark yok benim için.

Ben aralarında o fiyat farkını hak edecek bir fark göremediğim için dedim. Ancak almak isterse alabilir sonuçta işlemcileri bile aynı.
İşlemcileri aynı değil 14'ün işlemcisi 13 Pro ve Pro Max'in işlemcisiyle aynı.
13 ile 14 arasında farkı vermeye değecek bir sürü özellik var.

1 haftadır kullanmaktayım, memnun olduğumu söyleyebilirim. Pil performansı da güzel her ne kadar daha bataryası yeni olsa da.

Aradaki 3K fiyat farkına değer mi diye sorarsan bence bütçe meselesi, o para senin için önemli bir para ise 13'ü de tercih edebilirsin. İşlemcileri bile aynı işlemci zaten. Kağıt üzerinde çoğu özelliği aynı. Ama sonuçta 14 güncel bir telefon. Alabilirsen tabi ki 14'ü almanı tavsiye ederim.

14 almaktansa 13 pro al daha mantıklı 120 hz ekran ve 3 kamera

Eğer iPhone alırsanız hiçbir sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyorum. Ama eğer düz modellerden birini alacaksanız aradaki fiyat farkını iyi değerlendirmek lazım. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı