iPhone 14, Baştan Aşağı Yenilenmiş Bir Tasarımla Gelebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iPhone 14 Tasarımı

Gelecek yıl göreceğimiz iPhone 14 tasarımı, mevcut cihazlardan oldukça farklı olabilir. Bloomberg’ten Mark Gurman, yeni Power On bülteninde iPhone 14 tasarımı ile ilgili olarak iddialı sözler sarf etti. Buna göre Gurman, kullanıcıların iPhone 14 için yeni bir tasarım bekleyebileceklerini zira bu yılki küçük değişiklikler, Apple mühendislerinin daha fazla zaman bulmasına ve yeni seri için çok daha […]

Devamı: iPhone 14, Baştan Aşağı Yenilenmiş Bir Tasarımla Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

iPhone 14 Tasarımı

Gelecek yıl göreceğimiz iPhone 14 tasarımı, mevcut cihazlardan oldukça farklı olabilir. Bloomberg’ten Mark Gurman, yeni Power On bülteninde iPhone 14 tasarımı ile ilgili olarak iddialı sözler sarf etti. Buna göre Gurman, kullanıcıların iPhone 14 için yeni bir tasarım bekleyebileceklerini zira bu yılki küçük değişiklikler, Apple mühendislerinin daha fazla zaman bulmasına ve yeni seri için çok daha […]

Devamı: iPhone 14, Baştan Aşağı Yenilenmiş Bir Tasarımla Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
X'den beri hep gelebilir falan deniliyor. Hiçbir şekilde geleceğine inanmıyorum.

Aylardır, ya da yıllardır değişebilir deniyor, artık inancım kalmadı.

Bence iğrenç olur. Klasik iPhone ve çentikli iPhone üretmeliler. SE 2021 veya SE 2020s gibi modeller çok güzel olur.

Çentik modası geçti hocam sanki. Hiç çekici gelmiyor bana.

Çentik modası geçti hocam sanki. Hiç çekici gelmiyor bana.
Aynı fikirdeyiz ama X modelinden beri kullanılan çentik Apple için klasikleşti bence. En sevdiğim tür olan yuvarlak "home" tuşlu iPhone üreteceklerini sanmıyorum, ekran oranını çok küçültüyor. En mantıklısı sadece "home" tuşu olan bir iPhone serisi olmalı, SE adını kullanarak devam ettirebilirler belki. Apple ürünlerinin kendine has bir zarifliği var bence :D.

Aynı fikirdeyiz ama X modelinden beri kullanılan çentik Apple için klasikleşti bence. En sevdiğim tür olan yuvarlak "Home" tuşlu iPhone üreteceklerini sanmıyorum, ekran oranını çok küçültüyor. En mantıklısı sadece "Home" tuşu olan bir iPhone serisi olmalı, SE adını kullanarak devam ettirebilirler belki. Apple ürünlerinin kendine has bir zarifliği var bence :D.

Home tuşu olan üretmesinler zaten. Ama kavisli ve ekran kasa oranı en aza indirilmiş çentiksiz bir telefon kullanmak isterdim ben.

Geri
Yukarı