iPhone 14 fotoğraf modu kamera kötü

Suits

Centipat
Daha fazla  
Dün aldığım iPhone 14'teki bütün kamera ayarlarını yaptım. Mesela Google'dan kamerayla bir şey çekerken gayet iyi ancak kamera uygulamasına girip fotoğraf çektiğimde kalitesi Google'dakinden daha kötü. Ne yapmam lazım?

IMG_0011.jpeg
image.jpg

Üstteki Google’dan çekilmiş alttaki kamera uygulamasından.

Niye sıfırlıyıcam ki zaten 1 günlük telefon.
Yazılımsal bir sıkıntıdan kaynaklıysa eğer çözüm amaçlı kolay yol, cihazı direkt fabrika yazılımına çevirir (telefonun içinden sıfırlamayın bilgisayar kullanın, bariz bir sorun var ve eğer yine çözmezse cihazı servise verin derim gerekirse değişim talebiyle, 2 günlük cihaz yani böyle yapmaması lazım).

Dün aldığım iPhone 14'teki bütün kamera ayarlarını yaptım. Mesela Google'dan kamerayla bir şey çekerken gayet iyi ancak kamera uygulamasına girip fotoğraf çektiğimde kalitesi Google'dakinden daha kötü. Ne yapmam lazım?

Apple destek ile görüşüp durumu anlat. Gerekirse servis için randevu al.

Bence yaptığınız ayardan kaynaklanan bir neden de olabilir, Google'dan kamera ile çekim yaptığınızda düzgün cihazın kendi kamera uygulamasından çektiğiniz fotoğrafta sorun var ise.
Problem sizin ayarlarda da olabilir :) Sonuçta aynı kamera :) Aklıma geldi çekim yapmadan önce kamerayı temizlediniz mi?

Bence yaptığınız ayardan kaynaklanan bir neden de olabilir, Google'dan kamera ile çekim yaptığınızda düzgün cihazın kendi kamera uygulamasından çektiğiniz fotoğrafta sorun var ise.
Problem sizin ayarlarda da olabilir :) Sonuçta aynı kamera :) Aklıma geldi çekim yapmadan önce kamerayı temizlediniz mi?
ikisinide aynı anda çektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı