iPhone 14 Pro Kamera Cızırtısı

akifdemirer07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün yeni aldığım iPhone'da bir şey fark ettim, 1080p 60 FPS'te aşağıdaki sesi veriyor. Ancak 1080p 30 FPS ve 4K seçeneklerinde bir problem yok. Teknik destekle sohbetimde cihazımı analiz etti ve donanımsal bir sorun olmadığını iletti. Sadece kendi kamera uygulamasında bu sesi alıyor. Kendi cihazınızda böyle bir sorun var mı? Neden olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün yeni aldığım IPhone'da bir şey fark ettim, 1080p 60 FPS'te aşağıdaki sesi veriyor. Ancak 1080p 30 FPS ve 4K seçeneklerinde bir problem yok. Teknik destekle sohbetimde cihazımı analiz etti ve donanımsal bir sorun olmadığını iletti. Kendi cihazınızda böyle bir sorun var mı? Neden olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Donanımsal olduğunu düşünüyorum Apple servisine götürün onlar incelesin.

Arkadaşlar bugün yeni aldığım iPhone'da bir şey fark ettim, 1080p 60 FPS'te aşağıdaki sesi veriyor. Ancak 1080p 30 FPS ve 4K seçeneklerinde bir problem yok. Teknik destekle sohbetimde cihazımı analiz etti ve donanımsal bir sorun olmadığını iletti. Sadece kendi kamera uygulamasında bu sesi alıyor. Kendi cihazınızda böyle bir sorun var mı? Neden olabilir?

Servise götürmekten başka şansınız yok gibi görünüyor maalesef.

Servise götürmek en mantıklısı.

Arkadaşlar bugün yeni aldığım IPhone'da bir şey fark ettim, 1080p 60 FPS'te aşağıdaki sesi veriyor. Ancak 1080p 30 FPS ve 4K seçeneklerinde bir problem yok. Teknik destekle sohbetimde cihazımı analiz etti ve donanımsal bir sorun olmadığını iletti. Sadece kendi kamera uygulamasında bu sesi alıyor. Kendi cihazınızda böyle bir sorun var mı? Neden olabilir?

Cihazı güncel sürüme güncelle. Güncellemene rağmen sorun devam ediyorsa servise gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı