iPhone 14 Plus pişman eder mi?

+. Aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp insanın önüne koyuyorlar. iPhone12 hangi standart kullanıcının beklentilerini karşılamaz ki? Şu an XS Max bile hala standart bir kullanıcının telefondan beklentilerini karşılar bence.

Onu diyorum bende zaten bir yıl sonra o da eskimiş olacak boşu boşuna emoji yağmuruna tutuluyorum.

Bak gene geldi apple fan boycusunuz diyenler :D @566156
Evet öylesiniz çünkü. Kötülemeden bile kötüledin diyorsunuz. Ben almayı mantıklı bulmuyorum. Biz mantık açısından bakarız telefonlara. Marka açısından değil. Ayrıca meyveler, bir telefon seçerken ilgi alanımız değildir.

WWDC izleyin sadece bir kere izleyin hiç izlemiyorsanız. Onlarca yenilik var sadece kamera ve işlemci yeniliği yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öylesiniz çünkü. Kötülemeden bile kötüledin diyorsunuz. Ben almayı mantıklı bulmuyorum. Biz mantık açısından bakarız telefonlara. Marka açısından değil. Ayrıca meyveler, bir telefon seçerken ilgi alanımız değildir.

Hocam zaten sanki aşırı düşük bir rakam gibi 15 bin TL farkı görmezden geliyorlar.

WWDC izleyin sadece bir kere izleyin hiç izlemiyorsanız. Onlarca yenilik var sadece kamera ve işlemci yeniliği yok.

Hocam ilk mesajımı birazcık yanlış yazıp direk markayı kötülemişim fakat 15 bin TL gibi bir rakamı bir sene sonra yenisi çıkacak bir model için harcamak ne bileyim garip değil mi?

1 hafta önce 14 Plus aldım. 14 Pro'yu tercih etmememin sebebi ekranının çok küçük olması. Param yetmesine rağmen bilerek almadım. iPhone 11 kullanan olduysa şöyle tarif edeyim iPhone 11'in ekranından bile küçük bir yapısı var. Fotoğraf video çeken oyun oynayan birisi değilim. Sadece işletim sistemini hızını ve uzun ömürlü oluşunu beğendiğim için iPhone kullanmayı tercih ettim. 14 Pro alsa mıydım diye bir pişmanlık da gelmedi değil açıkçası. Karışık duygular içerisindeyim.

Hocam sizin sorunuza gelelim bence hayır şu anki cihazınız gayet iyi.

1 hafta önce 14 Plus aldım. 14 Pro'yu tercih etmememin sebebi ekranının çok küçük olması. Param yetmesine rağmen bilerek almadım. iPhone 11 kullanan olduysa şöyle tarif edeyim iPhone 11'in ekranından bile küçük bir yapısı var. Fotoğraf video çeken oyun oynayan birisi değilim. Sadece işletim sistemini hızını ve uzun ömürlü oluşunu beğendiğim için iPhone kullanmayı tercih ettim. 14 Pro alsa mıydım diye bir pişmanlık da gelmedi değil açıkçası. Karışık duygular içerisindeyim.
Keşke 14 Pro alsaydınız. 14 Pro'nun ekran boyutu bence küçük değil. Yine de hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı