IPhone 14 Pro 128 GB Hafıza yeterli mi?

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, arkadaşlar elimde 12 mini 64 GB vardı bana genel olarak hafızası yetiyor fakat güncelleme geldikçe uygulamalara veya sisteme hafıza bazen yetmeyebiliyor. İlerleyen tarihlerde 14 Pro 128 GB almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa hafızası yetiyor mu? Genel de içerde müzik olacak.

Merhaba, arkadaşlar elimde 12 mini 64 GB vardı bana genel olarak hafızası yetiyor fakat güncelleme geldikçe uygulamalara veya sisteme hafıza bazen yetmeyebiliyor. İlerleyen tarihlerde 14 Pro 128 GB almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa hafızası yetiyor mu? Genel de içerde müzik olacak.
Hocam net yeter birde iCloud alırsanız fotoğrafları,videoları orada tutarsınız sorun olmaz.

128 GB yeter ama bazı kamera özeliklerini kullanamazsın tavsiyem hem ileri dönük olması açısından 256 GB öneririm minimum ama 128 GB de yeter.

Mesela 128 GB modellerde Pro RAW gibi profesyonel kamera özelikleri kısıtlanır yer çok harcadığı için.

Hocam net yeter bir de iCloud alırsanız fotoğrafları, videoları orada tutarsınız sorun olmaz.

iCloud kullanmıyorum maalesef. Tavsiyeniz için teşekkürler.

128 GB yeter ama bazı kamera özeliklerini kullanamazsın tavsiyem hem ileri dönük olması açısından 256 GB öneririm minimum ama 128 GB de yeter.

Özellikleri kullanamazsınızdan kastınız hafızadan dolayı mı? Yoksa 128 GB'lık modelde mi kapalı?

Mesela 128 GB modellerde Pro RAW gibi profesyonel kamera özelikleri kısıtlanır yer çok harcadığı için.

Bu özellik 128 GB da yok mu 256'da mı var öyle anladım da.

256 öneririm hocam.

Arasında 2K fiyat farkı var 256'da alınabilir bütçeye göre. 15 Çıkınca belki fiyatları düşer biraz.

Özellikleri kullanamazsınızdan kastınız hafızadan dolayı mı? Yoksa 128 GB'lık modelde mi kapalı?

Arasında 2K fiyat farkı var 256'da alınabilir bütçeye göre. 15 çıkınca belki fiyatları düşer biraz.

128 GB modelde kapalı oluyor Apple kısıtlama yapmış Pro RAW gibi Pro kamera özellikleri çok yer kapladığı için 128 GB modellerde kapalı bazı kamera özellikleri.

Arasında 2K fiyat farkı var 256'da alınabilir bütçeye göre. 15 Çıkınca belki fiyatları düşer biraz.
Fiyat düşmez artar çünkü apple üretmeyi durduracak kara borsaya düşecek

Geri
Yukarı