iPhone 14 Pro Max 128 GB vs 256 GB

ahmut222222

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050 LAPTOP GPU, intel core i7-11800H, 16GB RAM, 1 TB SSD
iPhone 14 Pro Max 128 GB mi 256 GB mi? Neden? Bütçe sıkıntısı var biraz nakit ödeyeceğim fakat pederden borç istemek istemiyorum 4.5k için.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 14 Pro Max 128 GB mi 256 GB mi? Neden? Bütçe sıkıntısı var biraz nakit ödeyeceğim fakat pederden borç istemek istemiyorum 4.5k için.
Hocam madem bayıyorsunuz parayı en iyisini alın. iPhone almasının mantığı param var harcıyorum mantığı bence. Bu yüzden almışken piyasadaki en iyisini alın. İleride sorduklarında bu en iyisiydi o yüzden aldım dersiniz.

Bende 14 Pro Max 128 GB var bir gün bile en ufak sorun yaşamadım. Çok çok da fotoğraf çeken ve 60 tane uygulama yüklü olmasına rağmen bir ton boş alanım var en ufak sorun olmaz hocam olsa bile 6 liraya iCloud + alırsın :D

Vallahi bence de öyle ya şu an benim telefon 64 GB aslında.

Hocam madem bayıyorsunuz parayı en iyisini alın. iPhone almasının mantığı param var harcıyorum mantığı bence. Bu yüzden almışken piyasadaki en iyisini alın. İleride sorduklarında bu en iyisiydi o yüzden aldım dersiniz.

Doğru diyorsun zaten bir 4 sene telefon falan almam gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi bence de öyle ya şu an benim telefon 64 GB aslında.

Doğru diyorsun zaten bir 4 sene telefon falan almam gibi.
Öyle hocam hazır dolar böyle bize acırken alın sizde. Apple gibi açgözlü bir şirket her kuruşu almak için sürekli zam yapacak. İlerde kafanızı duvarlara vurmamak için kıyın parayı neyse değeri alın. 5.000₺ hiç birşey şu an. Şundan 2 sene sonra bir ekmek bile alır mı tartışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı