iPhone 14 Pro alınır mı?

Paran varsa ve sıkışmayacaksan alınır niye alınmasın ama kredi çekip alacağım bütçem kısıtlı derseniz almak saçmalıktan başka bir şey değil şahsen.
Kredi çekip alınabilir bence. Geçen sene kredi çekip iphone 13 pro max alsan bu seneye faizi hiçbirşey. Enflasyonist ortamda kredi candır. Şu dönemde mümkün olduğunca nakit birşeyler almıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Kredi çekip alınabilir bence. Geçen sene kredi çekip iphone 13 pro max alsan bu seneye faizi hiçbirşey. Enflasyonist ortamda kredi candır. Şu dönemde mümkün olduğunca nakit birşeyler almıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
2021 ağustos ayından öncesi için dediğiniz doğru. Kredi çekilebilirdi. Banka kredi faizleri bu kadar yüksek değildi. Ama şu anda kredi çekip, telefon almak mantıklı değil. 10000 TL'ye 12 ay vadede %2.50 ile 3,26 arası faiz ödemek akıl işi değil. Telefon 40 bin TL ve 24 ay vade ile yıllık maliyet oranı %48. Mantıklı bir şey değil.

Hocam internete bakın telefondan çatırtı sesi geliyor basit bir şekilde kırılıyor örnek olarak şu video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın mesela telefon çok kolay bir şekilde kırılıyor çiziliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 2 telefonda mahvolmuş ama S22'nin kamerası sağlamken 14 Max'in kamerası kırılmış/çizilmiş.

Bazı iddialara göreyse de telefondan çatırtı sesleri geliyormuş.

2021 Ağustos ayından öncesi için dediğiniz doğru. Kredi çekilebilirdi. Banka kredi faizleri bu kadar yüksek değildi. Ama şu anda kredi çekip, telefon almak mantıklı değil. 10000 TL'ye 12 ay vadede %2.50 ile 3,26 arası faiz ödemek akıl işi değil. Telefon 40 bin TL ve 24 ay vade ile yıllık maliyet oranı %48. mantıklı bir şey değil.

Nakit avans hesapları kullanılabilir. Çok düşük faizi. Şahsen iPhone 13 aldım eşime bu yolla. Ya da kamu bankasından kredi çekilebilir. Zattirizorttan devlet bankası hariç bankalar tabii ki geçirme derdinde 🥰 şubatta kredi kullandım 2 senelik 21.000 TL geri ödemesi 26.000 TL.

Maalesef yine fazla. O iphone 13 ikinci el şu anda 15 bin TL.
15 bin tlye 100 bataryalı hatasız iphone 13 varsa şuan talibim 🥰. Krediyi iphone için çekmedim. O zamanlar iphone 13 16300 tl bu arada şubat ayında çektim kredimi. Ciddiyim 15 bine hatasız 18 ay ve üstü garantili satıyorsanız alabilirim. Kredili birşey alıp zarar eden kişi zaten hiçbirşey almasın herşeyden zarar eder 🤣🤣🤣. 15 bin tllik iphone 13 bulamadım ben açıkcası varsa atın cidden 🤣. Yanlış yönlendirmeyin insanları...

Son düzenleme:
Size satmazlar ama siz satmak isterseniz 15 binden fazla vermeyeceklerine emin olabilirsiniz. Gidin, hangi telefoncu 15 binden fazla verecek bakalım. Sitelerdeki değiş tokuşlarda bile 16300 veriyorlar.
Daha yeni iphone 13 üne 20.000 tl verilen gördüm hepsiburada tarafından. İphone androidmiş gibi bahsediyorsunuz siz ne kullanıyorsunuz merak ettim açıkcası.

Geri
Yukarı