iPhone 14 Pro alınır mı?

Anladığım kadarıyla normal kullanıcısınız. Ayrıca taksitli alacağınızı söylediniz, bir nevi borca gireceksiniz yani. Bu durumda bir telefona 40000 TL vermenin mantıklı hiçbir yanını bulamadım. iPhone 12 veya daha güncel olsun diyorsanız 13 öneririm. Pro'nun kamerasına ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. İçerik üreticiler ve fotoğrafçılar için tasarlanıyor zaten. 13 ve 14 arasında da neredeyse hiçbir fark yok.

Kredi çekmeye değmez bence, tabii en iyisini siz bilirsiniz. 13 Pro ya da 12 Pro da bakabilirsiniz aslında.
Kredi çekmeyeceğim, kredi kartımın limiti yeterli oluyor.
Bir telefona 40e bin TL vermek üstelik daha iyi alternatifleri varken, şovdur bence. Ne iş yaptığınıza göre değişir ama bilemiyorum.
Telefon camiasına çok aşina değilim. O yüzden danışmak istedim.
13 Pro alabilirsiniz. 40.000 TL asla etmez.
Anladığım kadarıyla normal kullanıcısınız. Ayrıca taksitli alacağınızı söylediniz, bir nevi borca gireceksiniz yani. Bu durumda bir telefona 40000 TL vermenin mantıklı hiçbir yanını bulamadım. iPhone 12 veya daha güncel olsun diyorsanız 13 öneririm. Pro'nun kamerasına ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. İçerik üreticiler ve fotoğrafçılar için tasarlanıyor zaten. 13 ve 14 arasında da neredeyse hiçbir fark yok.
İşte kafamı karıştıran kısım da orası. "13 Pro almak yerine üstüne koyup 14 Pro alıp yeni nesile geçmek mi daha mantıklı?" Düşüncesi var kafamda sürekli..

Kredi çekmeyeceğim, kredi kartımın limiti yeterli oluyor.

Telefon camiasına çok aşina değilim. O yüzden danışmak istedim.

İşte kafamı karıştıran kısım da orası. "13 Pro almak yerine üstüne koyup 14 Pro alıp yeni nesile geçmek mi daha mantıklı?" Düşüncesi var kafamda sürekli..

13 Pro ile 14 Pro arasında 5K’lık fark var…

Fiyat farkını da göz önünde bulundurarak söylüyorum kişisel tercihim iPhone 14 Pro yerine iPhone 13 Pro Max tercih ederdim. Aralarında fiyat farkına değecek bi fark olduğunu düşünmüyorum ancak yine de detaylı araştırma yapılmalı. Bu tercihimin nedeni de ekran boyutu ve benim için fazlasıyla yeterli özellikleri olması. Ayrıca iPhone 14'ün ilk izlenimleri beni açıkçası biraz soğuttu.

İhtiyacınız var mı diye düşünün. Paranız olsa alın diyeceğim ama anladığım kadarıyla güncel olmak için cebinizi zorlamak niyetindesiniz. Kamerası daha iyi olabilir ama biraz daha güzel fotoğraf çekmek için o kadar para verilir mi? Benim önerimi yaptım. Ha illa yenisi olsun diyorsanız da alın. Uzun yıllar götürür.

Geri
Yukarı