iPhone 14 Pro çift SIM mi?

NLRezonance

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gayrimeşru danışmanı
Hollanda'dan arkadaşım iPhone 14 Pro hediye edecek. Bu cihazda iki SIM kartı yuvası var mı? Yani anlayacağınız 8 ay kesin kullanabilir miyim e SIM kullanmadan?

Hollanda'dan arkadaşım iPhone 14 Pro hediye edecek. Bu cihazda iki SIM kartı yuvası var mı? Yani anlayacağınız 8 ay kesin kullanabilir miyim e SIM kullanmadan?
Ülkeden ülkeye değişiyor sım özellikleri ama ben kanadadan aldım. 1 normal sım 1 e sım var. Muhtemelene arkadaşının getirceğide aynıdır.

Bendeki 14 Pro'da bir adet e-SIM bir adet fiziksel SIM girişi var. Iphone'un menşei ülkesine göre değişiyor. Çin - Japonya ve Orta Asya ülkelerinden gelen Iphone'larda bir e-SIM bir fiziksel SIM mevcut.

Çoğu model bir esim bir fiziksel SIM olarak kullanıyor, bazılarında çift esim var bazılarında çift fiziksel SIM var yani hangi ülke olduğuna bağlı.

Sadece Çin sürümünde çift fiziksel SIM var diğer tüm ülkelerde 1 e-SIM 1 fiziksel SIM var
(ABD sürümünde fiziksel SIM olmayabilir)

Sadece Çin sürümünde çift fiziksel SIM var diğer tüm ülkelerde 1 e-SIM 1 fiziksel SIM var
(ABD sürümünde fiziksel SIM olmayabilir)
Peki 8 ay nasıl kullanabilirim e sim kullanmadan. Örneğin okuduğum yazılarda ve izlediğim videolarda ilk 4 ay sim1'i diğer 4 ay sim 2'yi kullan dediler. Eğer çok sıkışırsan sonraki 4 ay için e sim yaparsın dediler. Ben de e sim ile uğraşmak istemiyorum yedek telefonum var. Yani tek sim var diyorsunuz bunu nasıl 8 ay kullanabilirim?

1 normal SIM 1'e SIM var diye biliyorum, bu şekilde 2 SIM kullanabilirsin.

E SIM yapmadan 8 ay kullanabilir miyim? Yoksa yalnızca çift SIM özelliği Pro Max modellerde mi var?

Peki 8 ay nasıl kullanabilirim e sim kullanmadan. Örneğin okuduğum yazılarda ve izlediğim videolarda ilk 4 ay sim1'i diğer 4 ay sim 2'yi kullan dediler. Eğer çok sıkışırsan sonraki 4 ay için e sim yaparsın dediler. Ben de e sim ile uğraşmak istemiyorum yedek telefonum var. Yani tek sim var diyorsunuz bunu nasıl 8 ay kullanabilirim?

E SIM yapmadan 8 ay kullanabilir miyim? Yoksa yalnızca çift SIM özelliği Pro Max modellerde mi var?
Yukarıda bahsettiğim gibi çift fiziksel SIM yalnız A2892 (Çin, Hong Kong) modelinde mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı