iPhone 14 Pro için adaptör, kılıf ve ekran koruyucu önerisi

40 bin TL ile bunları yaparsan sana aynılarından bir tane de ben alacağım.

Ben de kasa da var ondan :) geleceğe yatırım gidi artık her şey altın dolar yerine hem ben kullanıyorum hem de değeri düşmüyor :)
Ama hepsini yapamazsın 40a anca kasayı alırsın adam gibi.

Magsafe kılıf ile çok güzel oluyor.
Siyah seviyorum her zaman ya kılıfı da siyah istiyorum.

Ben de kasa da var ondan :) geleceğe yatırım gidi artık her şey altın dolar yerine hem ben kullanıyorum hem de değeri düşmüyor :)
Çok haklısın, bilir kişiyle konuşunca yediremiyorsun durumu. Dediğim gibi bilinçi ayfoncuyu severiz. Güzel güle kullanın.

Siyah seviyorum her zaman ya kılıfı da siyah istiyorum.
Bende 13 Pro max var. Satmaya çalışıyorum. 14 Pro'ya geçicem direkt alacağım renk Uzay grisi olacak. Çok karizmatik ve sade şık bir tasarımı var o rengin.

Çok haklısın, bilir kişiyle konuşunca yediremiyorsun durumu. Dediğim gibi bilinçi ayfoncuyu severiz. Güzel güle kullanın.

Aynen öyle reis ben de çok karşıydım o kadar para vermeye gerek yok diyordum ama abi Android kasıyor şu an da tetikleyen bir o oldu bir de Apple hala değerinin koruması 2. el bile olsa değeri bozulmuyor.

Bende 13 Pro Max var. Satmaya çalışıyorum. 14 Pro'ya geçeceğim direkt alacağım renk uzay grisi olacak.

İnşallah satar geçersin 14 Pro istiyorum boyuttan ama Max'in bataryası cezbediyor sadece ve sadece.

Aynen öyle reis ben de çok karşıydım o kadar para vermeye gerek yok diyordum ama abi Android kasıyor şu an da tetikleyen bir o oldu bir de Apple hala değerinin koruması 2. el bile olsa değeri bozulmuyor.

İnşallah satar geçersin 14 Pro istiyorum boyuttan ama Max'in bataryası cezbediyor sadece ve sadece.
Pro max'ten uzaklaştım. Batarya avantajı sanıldığı kadar iyi değil ki ben ilk çıktığında aldım pil sağlığı hala 94 düşünün. Pil ömründen yana sıkıntım yok ama daha fazla parayı biraz daha büyük diye veremem.

2 sene sonra adamlar teknoloji atlaması yapabilir. Artık olaylar daha hızlı. Yani teknolojik alet daha hızlı eskiyor. Bunu da hesaba katmak lazım.

Orası öyle her gün yeni şeyler çıkıyor gelişiyor.

Pro Max'ten uzaklaştım. Batarya avantajı sanıldığı kadar iyi değil ki ben ilk çıktığında aldım pil sağlığı hala 94 düşünün. Pil ömründen yana sıkıntım yok ama daha fazla parayı biraz daha büyük diye veremem.

Büyüklük kötü işte falan da sıkıntı zor durumda tek el tutuyoruz herkes gibi o zaman sorun oluyor düşmesi falan 6.47 inç şu anki büyük geliyor elime büyük elim olmadığı için sorun.

Geri
Yukarı