iPhone 14 Pro kameradan ses geliyor

Bahsettiğim sesi sorucam dostum sakin ol var mı yok mu diye eğer şuanda 16.2 sürümünde hala ses sorunu çözülmediyse ona göre endişelenicem.

Evet cihaz yeni olduğundan dolayı her yerde kamera ile ilgili bir sürü sorun belirtilmiş benim sorunum sadece ses bunu da gerçekten duymak bi hayli zahmetli çok sessiz bi ortamda kamerayı kulağına soktuğunda anca duyulabilir bir hale geliyor. Ben kameraların boyutundan dolayı merceklerin çıkardığını düşünüyorum.

Güncelleme yapınız tekrar bakınız.

Ocak ayı başında yeni bir güncelleme gelecektir bu hataları düzeltmek adına. Önemli olan şu an pil tarafı bütün cihazların pilini sömürüyor iOS 16.2 hiç memnun değilim pil konusunda 16.5'ten önce pil konusunda iyileştirme yapmazlar ise güncellemeyeceğim.

Ocak ayı başında yeni bir güncelleme gelecektir bu hataları düzeltmek adına. Önemli olan şu an pil tarafı bütün cihazların pilini sömürüyor iOS 16.2 hiç memnun değilim pil konusunda 16.5'ten önce pil konusunda iyileştirme yapmazlar ise güncellemeyeceğim.
İlginç gelecektir ama standart kullanıcıyım ara ara tiktoka falan girer video izlerim bu gün şarja takmadan geçen 2. gün. Çok kullanmadım cihazı gündüz toplasan 1 saat elimde kalmamıştır.

Merhaba, bu sorununuz düzeldi mi?

Bende iki hafta önce apple sitesinden 14 pro aldım böyle bi sesi yeni fark ettim cihazınız düzeldimi

Kısa bir süre önce 14 Pro aldım. Aldığım gün karanlık tamamen sessiz bir ortamda kamera uygulamasını açtığımda kameralardan çok hafif bir ses geldiğini fark ettim. Bu ses kullanan kullanıcılarda mevcut mu? Uğultu yapan mikrofon sesine benziyor.
Merhaba cihazınızın sorunu düzeldimi ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı