IPhone 14 Pro ahizesinden 2 gündür cızırtılı ses geliyor

A Arda Akdağ

Yoctopat
Daha fazla  
Cihaz 6 aylık falan, ahize hoparlöründen cızırtılı ses geliyor 2 gündür, suyla toplasan 3 4 kere temas etmiştir neden böyle oldu tavsiyeniz var mı? Cihazım yurt dışı Türkiye'de desteği yok.

14 Pro Max kullanıyorum. Ara sıra telefonu minicik sıvı sabun ile sadece ekranı ve arka kamerayı köpürtüp geri kalanı su ile yıkıyorum. Herhangi bir sorun olmuyor belki de 30 defa yıkamışımdır. 1 defa kola döküldü hemen suyun altına ahize kısmını tutup şekerli kısmı kalmasın diye bol su ile arındırdım.
Cihazına herhangi bir içecek vs döküldü mü? Veya telefonunu tuzlu suya soktun mu hiç?

14 Pro Max kullanıyorum. Ara sıra telefonu minicik sıvı sabun ile sadece ekranı ve arka kamerayı köpürtüp geri kalanı su ile yıkıyorum. Herhangi bir sorun olmuyor belki de 30 defa yıkamışımdır. 1 defa kola döküldü hemen suyun altına ahize kısmını tutup şekerli kısmı kalmasın diye bol su ile arındırdım.
Cihazına herhangi bir içecek vs döküldü mü? Veya telefonunu tuzlu suya soktun mu hiç?

Hayır öyle bir şey olmadı sadece evdeki çeşme suyu temas etmiştir şimdiye kadar, ama nemden olabilir mi 2 günde bir banyoda duş alırken şarkı dinliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı