iPhone 14 Pro Max 2. el alınır mı?

katanaratamaz

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 14 Pro Max almak istiyorum. Ama ufak bir araştırma ile gördüğüm fiyatları karaborsa 128 GB olan versiyonu 256 GB'dan daha pahalı. Ben bu telefonu hakettiği fiyata nereden alabilirim ya da piyasası bu şekilde mi 2. el almak mantıklı mı?

Arkadaşlar iPhone 14 Pro Max almak istiyorum. Ama ufak bir araştırma ile gördüğüm fiyatları karaborsa 128 GB olan versiyonu 256 GB'dan daha pahalı. Ben bu telefonu hakettiği fiyata nereden alabilirim ya da piyasası bu şekilde mi 2. el almak mantıklı mı?
Ülkemizde telefon fiyatlarında ipin ucu kaçtı. Belli bir fiyat skalası da yok 2. elde. Millet kimi bulduysa istediği fiyattan kaktırmaya bakıyor. Geçenlerde ikinci el Iphone 13 gördüm 120 saat kullanılmış diyodu. Herifler pil ile anakart arasına az kullanılmış bir tane pilin şarj çipini koymuş. Çipi çıkarınca gerçek şarj döngüsü çıktı ortaya. Araçlarda nasıl kilometre sıfırlanıyorsa Iphone telefonlarda da şarj döngüsünü az gösteriyolar çiplerle. Çok dikkat etmek lazım 2. el alırkende.

Ben olsam bu kadar üst seviye telefonları 2. El tercih etmezdim. S23 falan varsa o fiyata S23 bakın gerek yok kemirilmiş elmaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı