iPhone 14 Pro Max adaptörüne dökülen içecek sonrası tamir edilebilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar, poşetin içinde iPhone 14 Pro Max adaptörü ve içecek bulunuyordu. İçecek de poşet de patladı. Nasıl oldu bilmiyorum artık. Adaptör çalışmıyor, sizce yapabileceğim bir şey var mı yoksa yeniden adaptör mü sipariş etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atın gitsin hocam riske gerek yok. Yenisini sipariş edin.

İçecek telefon ve adaptör aynı poşete nasıl girdi merak ettim 😄 sıvı teması olan şeyler kaç liralık telefonu riske atmaya değmez

Atın gitsin hocam riske gerek yok. Yenisini sipariş edin.

Orjinal değil mi hocam sorun olmasın

İçecek telefon ve adaptör aynı poşete nasıl girdi merak ettim 😄 sıvı teması olan şeyler kaç liralık telefonu riske atmaya değmez
Hocam adaptör eşofman da ağırlık yapıyordu bende attım poşete

Yeni telefon almak istemiyorsan adaptörüne veda etmelisin.

Vallahi bu arada kabloda vardı kabl, adaptör ıslandı telefonu şarja taktım olmadı sonra laptop da Type-C girişi vardı Type-C yerini laptopa taktım sonra Apple ucunuda telefona taktım şarj ettim. telefona etkisi olur mu? yeni şarj kablosu sipariş edeyim mi?

Orijinal değil mi hocam sorun olmasın.

Orijinal hocam A101'in kendisi satıyor bir sorun yaşamazsınız. Belkin'in ürünleri ise Apple'ın resmi sitesinde satışı olan ve ürünleri çok kaliteli olan bir marka. 14 Pro Max telefonumda orijinal şarj kablosu yerine Belkin'in Boost charge Pro Flex Type-C kablosunu kullanıyorum, orijinal kablosuna 10 basar o derece kaliteli ve sağlam. Pt de Apple yetkili satıcısıdır.

Orijinal değil mi hocam sorun olmasın

Hocam adaptör eşofman da ağırlık yapıyordu bende attım poşete

Vallahi bu arada kabloda vardı kabl, adaptör ıslandı telefonu şarja taktım olmadı sonra laptop da Type-C girişi vardı Type-C yerini laptopa taktım sonra Apple ucunuda telefona taktım şarj ettim. Telefona etkisi olur mu? Yeni şarj kablosu sipariş edeyim mi?

Siz arkadaşı dinlemeyin hocam, alttaki siteden orijinal adaptörü alabilirsiniz. Attığım link Apple'ın kendi sitesi ancak yine de güvenmezseniz Apple.com sitesine girerek de satın alabilirsiniz.

Siz arkadaşı dinlemeyin hocam, alttaki siteden orijinal adaptörü alabilirsiniz. Attığım link Apple'ın kendi sitesi ancak yine de güvenmezseniz Apple.com sitesine girerek de satın alabilirsiniz.

Neyini beğenmedin veya yanlış buldun da dinlemeyin diyorsun açıklar mısın bilgili arkadaşım, neden seni dinlesin mesela ? Aynı adaptöre 200 ₺ fazla para vermesi mi gerekiyor veya apple.com dışında bu ürün orijinal satılmıyor mu?

Geri
Yukarı