iPhone 14 Pro Max ekran bulanıklığı

Enes XD

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 | MSI B450M-A PRO MAX | RTX 4070 SUPER | HyperX Cloud II | Logitech G Pro X Superlight | Asus TUF | Gamepower Warlock Compact
Merhaba, telefonumda bir kalite düşüklüğü var sanırım. Parlaklığı kısma kısmını açtığımda ses ve parlaklık yeri yani beyaz yerler cidden kalitesiz gözüküyor. Pixeller sayılıyor aynı şekil mesela açık moddayken telefon beyaz yerlerde öyle ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, telefonumda bir kalite düşüklüğü var sanırım. Parlaklığı kısma kısmını açtığımda ses ve parlaklık yeri yani beyaz yerler cidden kalitesiz gözüküyor. Pixeller sayılıyor aynı şekil mesela açık moddayken telefon beyaz yerlerde öyle ne yapmam lazım?
Apple destek uygulamasına gir. Sonra telefonunu seçip ekran kalitesi diye bir seçenek olması lazım onu seç yönergelerde ara veya mesaj yaz olacak oradan iletişim kurabilirsin.

Apple destek uygulamasına gir. Sonra telefonunu seçip ekran kalitesi diye bir seçenek olması lazım onu seç yönergelerde ara veya mesaj yaz olacak oradan iletişim kurabilirsin.
Sorun yok teknosada vs. baktım aynıymış bana öyle gelmiş

@Enes XD hocam sen nereye bakarak ekran kalitesi kötü dedim bilmiyorum ama ben 2.el 14 Pro aldım tek bana gelen sıkıntı LTE yazısı beyaz yerlerde biraz kalitesiz gibi görünüyor (Wi-Fi'da sorun yok)seninki de bu muydu?

@Enes XD hocam sen nereye bakarak ekran kalitesi kötü dedim bilmiyorum ama ben 2.el 14 Pro aldım tek bana gelen sıkıntı LTE yazısı beyaz yerlerde biraz kalitesiz gibi görünüyor (Wi-Fi'da sorun yok)seninki de bu muydu?
Kral şöyle söyleyeyim, sağ üstten aşşağıya kaydırdığımızda parlaklık ve ses ayarı var ya işte o beyaz yerler pixelleri gözüküyordu karanlıktadır dedim dışarı çıktım dışarda gözükmüyordu bilmiyorum bir foto atarsanız bakarım ama.

Kral şöyle söyleyeyim, sağ üstten aşağıya kaydırdığımızda parlaklık ve ses ayarı var ya işte o beyaz yerler pixelleri gözüküyordu karanlıktadır dedim dışarı çıktım dışarıda gözükmüyordu bilmiyorum bir fotoğraf atarsanız bakarım ama.

Evet benim de biraz öyle gibi. Cihazın 2. el miydi? Benim 2.el

Hayır hocam ama evdeki 13 bana daha kaliteli gibi geldi. Benim ekranda koruyucu cam var Apple destekte konuştuğum kişi koruyucu camı çıkarmamı rica etti öyle deneyin dedi çıkarırsam da para boşa gidecek bilmiyorum.
Kral hayalet ve mat ekran koruyucu taktırdıysan kalite zaten düşer bende şuna mat ekran var hayalet kalite çok kötü ama koruyucu yokken bu konuyu açmıştım kaliteliydi ama sanki beyaz yerlerde pixeller sayılıyordu

Kral hayalet ve mat ekran koruyucu taktırdıysan kalite zaten düşer bende şuna mat ekran var hayalet kalite çok kötü ama koruyucu yokken bu konuyu açmıştım kaliteliydi ama sanki beyaz yerlerde pixeller sayılıyordu.

Dostum hayalet cam kullanmıyorum, kullandığım cam iPhone 14 için evde vardı denedik zaten tam olmadı cam kalkınca çıkaracağım da doğru ürünü bulduysam bu ürünün 14 versiyonunu taktım: Joyroom Iphone 14 Pro Max Hd Full Cam Fiyatı, Yorumları - Trendyol bakar mısın mat ekran koruyucu mu?

Geri
Yukarı